Zelenožltý hlien v 37. týždni

oktobermimi
2. okt 2013

Som v 37tt a od včera mam taky akoby zeleno žltý hlien na nohavičkách večer bol hustý no dnes je skôr vodový

mmmj
2. okt 2013

možno hlienova zátka. neviem, či by mala byť zelená, ale inak je to normálne, uvolnuje sa na konci tehotenstva

oktobermimi
autor
2. okt 2013

@mmmj uplne jemnunky nádych zelenej (teda podla sveta v kupelke ) no na priamom svetle teraz som kula je zltý

nikolet_89
2. okt 2013

@oktobermimi je to normalne urcite 🙂 ale ak si niesi ista tak skoc k dr pripadne na pohotovost

oktobermimi
autor
2. okt 2013

@nikolet_89 práveže volala som a dostala som odpoveď ze je to normálne ( je to asi 5minut) ale neviem čo mam teraz čkať :/ či už sa mam chystať alebo mám ešte čas... :/

mmmj
2. okt 2013

Zlta je v pohode 🙂 Uvolnenie hlienovej zatky nemusi este znamenat nic, ale ja moze. Veci si nachystat mozes, ale v pohode to este moze trvat par tyzdnov...
Je to urcite OK.

effkaa
2. okt 2013

ano, je to normalne 🙂

nikolet_89
2. okt 2013

@oktobermimi no veci maj uz prichystane mozes zacat rodit o hodinu a mozes aj o 2 tyzdne 🙂

oktobermimi
autor
2. okt 2013

@mmmj
@nikolet_89
leb cítim ako my brúsko zacína tvrdnúť.. krýže neriešim tie ma bolia dlho a v podbrúšku akoby ked som mala menzes také to pichanie.. :/

nikolet_89
2. okt 2013

@oktobermimi mna zacali boliet krize a sem tam ma zabolelo v podbrusku tak som radsej sla...a uz si ma nechali o dva dni sa mala narodila lebo to boli zaciatocne kontrakcie v mojom pripade, pozri pockaj a keby ta bolest zosilnela co i len o trochu tak pre istotu zbehni na pohotovost napoja ta a zistia ci sa porod zacina alebo nie...jedine riziko ze ak to este nezacina je mozne ze si ta uz nechaju v nemocnici ale tak aspon budes na miesto, ked to vypukne 😉

oktobermimi
autor
2. okt 2013

@nikolet_89 to som potrebovala vedieť že čo mam robiť 🙂 no skúsim teda do zajtra počkať a uvidím a to nprejde tak pôjdem 🙂 jooj dufam že ak plany poplach že si ma tam ešte nnechajú :( nemocnica moja nočná mora :( a ihly akoby hrom udrel :(

soniatko
2. okt 2013

@oktobermimi mne odchadzala hlienova zatka na etapy...a stale som len cakala, ze uz to urcite pride...trvalo to 12 dni, no nakoniec som sa dockala... 😉

oktobermimi
autor
2. okt 2013

@soniatko pfú 12 dní ? ... mne je to nepríjemne už druhý deň 😀 nieto aby to ešte toľko trvalo 🙂 dúfam že nanajvýš tak týždeň 😀

mmmj
2. okt 2013

Ja si myslim, ze aj keby to bol zaciatok porodu, tak ak je vsetko OK, to znamena, ze to nie je ani predcasne, alebo nemas ine problemy, nevidim dovod tvrdnut v nemocnici a nechavat si pichat infuzky....doma je lepsie, aj psychika robi svoje.Drzim palce, urcite to bude OK.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre