Zavolala by mi doktorka v prípade, ak by moje výsledky krvi neboli dobré?

vanda323
6. aug 2021

Ahojte dievčatá, dnes som bola v poradni alebo na poradni....a sestrička mi brala krv som v 12 ty. Na ten test Down a toto...zabudla som sa opýtať či si mám o výsledky volať alebo mi to povedia na ďalšej poradni?A však majú moje číslo tak keby bolo hádam niečo veľmi zle tak zavolajú nie?A ešte googlim, googlim, a podľa Vás môžem piť mätový čaj? Pijem 2šalky denne ...dakujem

miskamicha
6. aug 2021

@vanda323 matovy caj by som nepila. Mata moze sposobit stahy maternice. Ak caj,tak lipovy ten pijem ja. Myslim ze ziadny problem, za tyzden si zavolaj o vysledok a nadiktuju ti presne cislo. Predpokladam ze ides resp.bola si na speci USG, asi ho robi tvoj gynekolog.

nttnnt
6. aug 2021

matovy caj rozhodne nie....a ak by boli vysledky zle urcite ti zavolaju

tulipanicek
6. aug 2021

Súhlasím s tým, čo píše @nttnnt

1katus1
6. aug 2021

@vanda323 keby je niečo zle tak volajú , mne volali priamo z genetiky keď boli len výsledky, ak sa nikto neozve povedia ti na ďalšej poradni
A čo sa týka čaju zbehnúť si do lekárne a opýtaj sa aký môžeš v tehotenstve sú aj priamo čaje bylinkové čaje pre tehotné

brezza
6. aug 2021

@vanda323 ja som mala zle vysledky a lekarka mi ich oznamila az na dalsej poradni, nechcela do telefonu. Po druhych zlych (tripple) mi uz ale volala, ale to preto, ze tam uz islo o cas.

deti95060810
6. aug 2021

určite by volali...mne tak zavolali pri jednom tehu a rovno ma už aj čakal lístok na infekčné do nemocnice... som si aj poplakala ....

vanda323
autor
7. aug 2021

@deti95060810
@brezza
@1katus1
@tulipanicek
@nttnnt
@miskamicha Ahojte, pardon až teraz odpisujem . Včera som nebola domka. Vďaka za odpovede. Juuuj tej mäty sa teda budem musieť vzdať, ráno som si dala caro s mliekom a teraz premýšľam aký čajík si idem dať....nejaký ovocný asi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre