Zápcha v 8. týždni tehotenstva

lucia0211
17. dec 2021

Ahojte som v 8 týždni tehotenstva a trápi ma už 3 deň zápcha...som už na nervy z toho.. skúšala som slivky,acidofilne mlieko, ráno na lačno teplú vodu,jogurt s ovsenými vločkami... všelijaké kombinácie z čoho by som sa iný krát už pototo... má niekto podobnú skúsenosť?? Čo vám zabralo?? Ďakujem za radu 🙏🙏

vanda323
17. dec 2021

@lucia0211 Ahoj. Mala som to podobne . No mne pomohla voda zo slivkoveho kompota plus tepla voda do toho....a hrušky také mäkšie

marcellka32
17. dec 2021

Večer namoc do pohára s vodou sušené slivky, ráno ich zjedz aj tú vodu vypi, za tým ešte voda, musíš viac tekutín, fenyklovy čaj, v lekárni je minerálka zajecicka sa volá

klip0
17. dec 2021

Aj ja som to mala v prvom trimestri. Pila som každé ráno nalačno slivkovu stavu z lekárne a bolo všetko okej

marienkakf
17. dec 2021

@lucia0211 ahoj, v DM je dostat slivkovu vodu, tu ich, v sklenenej velkej hnedej flasi..zo susenych sliviek. Ta je skvela na to..

ilene22
23. dec 2021

ahoj, vcera som si dala nalacno 2 lyzice olivoveho oleja a zapila poharom vody.. a sla som konecne na wc..
predtym som skusala teplu vodu s citronom, kavu s mliekom, susene slivky zaliate horucou vodou, aktiviu s chia semienkami, psylium s vodou, Dufalac.a nic mi nechcelo zabrat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre