Zápal v tehotenstve - skúsenosti

beatrice1111
3. okt 2021

Ahojte som v 22tt, a už dlho si liecim infekciu. Skúšala som macmirror (ten pomohol na výtok ale zápal zostal) tak mi dal doktor ďalšie tabletky nejaký fluomizin, ktorý už doberam a nepomohol ani ten. Máte niektorá podobnú skusenost? Lebo ja už začínam byt z toho vazne zúfalá

luci_ba
3. okt 2021

@beatrice1111 a lekár ti robil aj stery?

beatrice1111
autor
3. okt 2021

@luci_ba áno až po tej liečbe macmirrom a to neviem ako dopadlo, až v utorok, sterom vlastne čo všetko zisti?

martrle
3. okt 2021

@beatrice1111 ja som mala zrejme zápal,a bohuzial to nedopadlo dobre som v 18t porodila ...drzim.prsty nech ti to dobre dohliadnu...netreba to podcenovat

beatrice1111
autor
3. okt 2021

@martrle to ako preboha?

slniecko_12
3. okt 2021

@beatrice1111 vazne sa to musi riesit..kazdy zapal je velmi ohrozujuci pre plod..

beatrice1111
autor
3. okt 2021

@slniecko_12 mením gynekológa tak hádam sa to vyrieši už

slniecko_12
3. okt 2021

@beatrice1111 a kes nie si spokojna tak najlepsie by bolo zmenit gynekologa

luci_ba
3. okt 2021

@beatrice1111 sterom by mal zistiť čo konkretne ti je, macmiror je sirokospektralne, asi ho nasadil kym mu pridu výsledky. ak ale píšeš ze si ho uz douzilala a bez zmeny je to divne, ved tam je tuším 12 toboliek a ja som mala vysledky za 4 dni aj s vikendom

beatrice1111
autor
3. okt 2021

@luci_ba mne pomohol macmirror hlavne na výtok ale zostalo začervenanie a svrbenie sem tam a povedal že infekcia tam stále je. Neviem no mám ísť k nemu až teraz v utorok čo je po tyzdni a idem ho menit keďže to stojí za nič..

luci_ba
3. okt 2021

@beatrice1111 rozhodne to treba riešiť, ten utorok sa nedaj odbit, musí vedieť čo to spôsobuje. Drzim ti palce nech sa to vylieči.

beatrice1111
autor
4. okt 2021

@luci_ba ďakujem moc

martrle
4. okt 2021

@beatrice1111 spustil sa prrdcasny porod...stále som krvacala a nic mi s tým nerobili ....zrejme som mala zápal oblicky a nechali to tak ...zijem v de a katastrofa...bola som.po ivf...s dv...a tu v de ani moc mi nevysetrovali keďže som len krvacala tak kanalisieren lezat ze do 12t to prejde...hruza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre