Zapáchajúci výtok v 29. týždni

13. sep 2024

Ahojte. Som v 29tt. Brala som na začiatku tehotenstva utrogestan. Od 4 mesiaca mi ho vysadili. Od vtedy, mam problém s výtokom. (KTO NECHCE NAJ NEČITA, ALEBO POPRÍPADE JE, NEČITAJ).
ON je normálny číry, biely, nemá žiadne hrudky, nič ma nesvrbi, nepali. Ale strašne divne smrdí. Jak peroxid na vlasy. Ja neviem ci mam zlu intímnu hygienu, co sa kúpem 2x denne. Teraz 4x lebo sa cítim. Proste vadí mi to neskutočne lekárovi som to spomínala ale nebral mi žiadne výtery. Rozmýšľam že mu v pondelok budem volať bo už na nervy. Poraďte mi niečo voľno predajne čo môžu aj tehotné. Vďaka.

klejkaez
13. sep 2024

Určite, by som volala lekárovi, nakoľko Výtoky mozu byt ohrozujúce pre bábätko

any3108
13. sep 2024

Ja som mala taký zápach pri 2 tehotenstve
Všetky kultivácie negatívne opakovane
🤷🏻‍♀️ Takže to nikto neriesil

autor
13. sep 2024

@klejkaez nerobím s toho dramu, keďže mam takýto problém skoro 4 mesiace. Hovorím, to je od vtedy čo som vysadila utrogestan, je pravda ze jem hrozne veľa sladkého, mliečnych výrobkov a podobne. Lebo chute...
Určite mu to spomeniem a možno aj zavolám.

michaela789
13. sep 2024

No to sladké určite obmedz, podporuje to množenie kvasiniek. Ale zas kvasinky sa väčšinou prejavujú aj svrbenim, štípaním, hrudkami...ale preventívne by som sa zamerala aj na to.
Cíti to aj tvoj partner? Nemôže to byť len čuchová precitlivelosť? Mne tiež v tehotenstve smrdelo kadečo, čo iní ľudia ani nezacítili...

autor
13. sep 2024

@michaela789 on necíti nič. Lebo my spolu momentálne nespíme🤣 môj muž sa boji 🥴.. Ale necítil ma nikdy.

michaela789
13. sep 2024

Viem, že je to nepríjemné ale možno by nebolo od veci prizvať ho k vyšetrovaniu.... Možno sú obavy bezpredmetné, ak je to spôsobené len tvojou citlivosťou na pachy.

klejkaez
15. sep 2024

Prave preto, že to trva 4mesiace po ešte. Tak to nebudu dozvuky utrogestanu. Aj ked ine priznaky niesu.
Keďže si vyššie písala, ze gyndoš ti na to nic nepovedal, pytala by som sa opakovane, on ta voňať nebude.
Prípadne muž tvoj musi vediet, ci len ty nemáš čuch citlivejši teraz.
Lebo zapachajuci výtok tak dlho nie je normálny a zo sladkeho sa tvoria kvasinky, v tehotenstve o to viac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre