Výtok v 6. týždni tehotenstva

kobylka002
14. sep 2024

Ahojte ,po dlhoročnom snažení som otehotnela,som v 6tt,tento týždeň som absolvovala aj vyšetrenie u doktora ktoré to potvrdilo.doktor videl aj srdiečko.No včera večer som mala na nohavičkách výtok hnedý a zopár kvapiek tmavej krvy.Kedze som nechcela nič zadnedbat išla som na pohotovost.Doktor mi povedal len toľko že krvácanie ani zrazeniny nevidel.videl len gestacny vacok a maličký plod s akciou srdiečka.No dnes ma začalo pobolievat akosi čudne v podbrušku.Su tieto stavy normálne ? Alebo ak by nastali komplikácie začala by som silno krvácať ? Veľmi sa bojím keďže sme sa snažili veľmi dlho užívam progesterone od utorka,stále mám mokro tam dole a vo väčšom množstve mi tie tabletky (dávam si ich vaginálne) vytekáju.Je to ok ? Nechcem stresovať ale človek už myslí na všetko .

martul
14. sep 2024

@kobylka002 mala som to isté, teraz má syn už 24r, sprav si čaj, zabaľ sa do deky a pozri si tv

janie7
14. sep 2024

@kobylka002 Ahojky, no verím, že to dobre dopadne, ja som po 10tich trápenia tiež konečne tehotná🙏🏻🍀, mala som takéto špinenie do začiatku 9tt. Mne poradil na to gynekológ magnézium 3-4 denne a kamoška citrónovú vodu. Ja som mala vyslovene iba pár kvapiek hnedej krvi na intímke. Môže tam byť veľa faktorov aj napríklad rozťahovanie a prekrvenie maternice. Drž sa!❤️

lalilla
14. sep 2024

Dezim palce. Zial ci to bude ok alebo nie, nikto nevie. Skus mysliet pozitivne aj ked viem ze je to tazke
Ten progesteron je ok ze vytekaju, to co sa ma vstrebat sa vstrebe. Drzim palce

kobylka002
autor
14. sep 2024

@janie7 ďakujem pekne ❤️

kobylka002
autor
14. sep 2024

@lalilla
Veď toto že tazsie,ale tak hádam bude dobre a ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre