Výtok v 20. týždni

hviezdickka
26. jan 2016

Ahojte, mamicky. Prave som sla do sprchy a vsimla som si na gatkach vytok. Nebol to vsak klasicky vytok, bolo to velmi huste, vyzeralo to ako zelatina. Bolo to bielej farby, take akoby priesvitne a mozno jemne zltej farby. Mate s tym niektora skusenost, prosim? Som v 20tt minuly tyzden som bola na kontrole, doktorka mi robila velky ultrazvuk a vsetko bolo v poriadku. Akurat babatko vo mne sedelo, takze mam prist o 2 tyzdne znova. Citila som sa dnes normalne, akurat ma dost bolela hlava, tak som polovicu dna prelezala. Ked mi bolo lepsie sla som do obchodu, za hodinu som bola spat a dala varit veceru a sla rychlo do sprchy. Dakujem.

stanka2612
26. jan 2016

@hviezdickka pokial nezapacha je to v pohode,je to tzv.leukorea,biely vytok z posvy...v tehu je to normalne aj ja to mam,cele tehu musim pouzivat mensie vlozky...

hviezdickka
autor
26. jan 2016

super, dakujem 🙂 nikdy som sa s niecim takym nestretla, tak som nevedela, ze co to je.. zapach som necitila..

grelu
26. jan 2016

Kolko toho bolo?

hviezdickka
autor
26. jan 2016

este ma napadlo, ako casto sa ten vytok objavuje? je to individualne?

hviezdickka
autor
26. jan 2016

no asi 1x1cm.. nebol to sice presne stvorec, ale myslim, ze tento rozmer to mohlo mat

grelu
26. jan 2016

Mas to aj na papieri, ked ides na wc?

stanka2612
26. jan 2016

@hviezdickka ani ja by som nevedela ale od kamky mam pozicanu velmi dobru knizku,kde su pisane vsetky priznaky v tehu a tento patri medzi jeden z nich...a trva cele tehu,niekomu viac,niekomu menej... 😀

grelu
26. jan 2016

To je v poho...to je malinko....mne takto odisla zatka, ale toho bolo podstatne viac

hviezdickka
autor
26. jan 2016

na papieri som si nic nevsimla.. teraz prvykrat som to uvidela a sla som do sprchy, nepotrebovala som na wc, takze som sa neutierala len sprchovala.. dakujem vam, dievcata 🙂

evitka83
26. jan 2016

@hviezdickka uplne v pohode, v pokial to nezapacha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre