Vysoký tlak a prenášanie

moncicna
15. mar 2022

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s prenášaním + vysoký tlak ? Som prvorodička a už začínam stresovať.. Doteraz som mala tlak v poriadku dnes na rizikovej poradni ( kvôli prenášaniu) už vysoký lekár mi povedal že ak budem mať doma tlak stále vysoký tak sa mám zajtra hlásiť a pôjdem ležať 🥺 Ako dlho ma takto nechajú ak tlak budem mať vysoký...

kiki68
15. mar 2022

@moncicna ja som mala a ponukli mi 40+3 vyvolavanie , tlak 154/94

moncicna
autor
15. mar 2022

@kiki68 ja som 40+1 a tlak dnes bol 148/98 o vyvolaní nepadlo ani slovo.. Len o hospitalizovaní.. Tam kam idem rodiť (KK) vraj nechávajú prenášať aj 2 týždne ale neviem či aj keď je vysoký tlak 🤔🙏🏻

kiki68
15. mar 2022

@moncicna to snad nie, s tak vysokym spodnym tlakom? A doma mas ten spodny aky? Lebo mna uz s tym tlakom nechcela velmi pustit a to tu v Rakusku to moc vazne neberu. Asi by som skusila inu porodnicu ked doma tlak ten spodny nepojde pod 90

moncicna
autor
15. mar 2022

@kiki68 doma našťastie celkom klesol 126/84 🙏🏻🙏🏻

kiki68
15. mar 2022

@moncicna meraj doma 3x denne a keby vyleti cez 160/90 tak volaj do nemocky alebo tam chod. Take boli moje ofiko pokyny z nemocky

minyminy
9. apr 2022

@moncicna
@kiki68 ahojte tak ako ste dopadli? Ja uz 2,3 dni mavam tlak medzi 150/138 na 80 max 95 ... dr mi dala Dopegyt 3x1 no nemam pocit ze zabera ... vacsinou sa drzi okolo 145/95

kiki68
10. apr 2022

@minyminy no ja dobre, ale tak ja som rodila vtedy s vyvolavackou a tlakom dost vysokym. Ale dufam, ze moncicna porodila bez problemov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre