Vyšetrenia po preeklampsii

24. jún 2024

Dnes som šla na hematologiu, kde ma poslala moja všeobecná lekárka, nakoľko som si dala porobiť vyšetrenia kvôli preeklampsii.
Len som si tam narobila nervy, lebo mi doktorka na hematologii povedala, že ona mi nemá ako pomôcť a mam sa objednať do BA do nejakého Centra hemostazy a trombózy, čo mám inak sakra daleko nato, ze nemám auto. Nie je niečo v Nitrianskom kraji?
Nechápem, prečo ma tam všeobecná poslala. Zbytočne som sa prehnala 🙄
Pripadne poradíte mi, aké ešte vyšetrenia je dobre absolvovať? Som objednaná ešte na nefrologiu

e1i
24. jún 2024

V nitrianskom kraji momentalne ich ambulancia nefunguje.

autor
24. jún 2024

@e1i a nič nablízku? lebo mne je BA nanič, keď si vezmem, že ráno na 7 by som tam šla na krv. to bud si zaplatím deň predtym hotel alebo pôjdem na nejaký bus ráno o 4 ako idiot 😭

lenka098123
24. jún 2024

Ja som bola nedávno v tom centre v BA a nebolo treba ísť na 7 ráno, objednali ma tuším nejako na 10:30 (tiez nie som z BA) a inak sú tam veľmi milí a profesionálni doktori

e1i
24. jún 2024

@lenka098123 na krv sa chodi medzi 7 a 8,lebo potom im to vezu do labaku. K dr sa potom objednava na neskor. Teraz k 1.7 tam tiez dr konci tak treba volat ci uz maju nahradu
Tiez to mam 80 km do ba ale na krv som vzdy isla rano medzi 7-8

e1i
24. jún 2024

Nie,maju par ambulancii tohto centea na sk. Kuk web unilabs.sk a tam pre verejnost,nase ambulancie,najdes zoznam

lenka098123
24. jún 2024

@e1i hm, ja som bola na vyšetrení o tej 10:30, v ambulancii mi vzali krv, skonzultovali a pozreli ostatné správy z vyšetrení a ešte ma aj poslali na test zrážanlivosti, všetko v ten istý deň, v tej istej budove a nebolo to ráno medzi 7-8. Výsledky mi prišli poštou o dva týždne.

lenka098123
24. jún 2024

Este dodám, že ja som bola na Antolskej, asi je tam podobných ambulancií viac…

e1i
24. jún 2024

@lenka098123 len autorka sa pytala na centrum hemostazy a trombozy co je na sustekovej takze skusenost priamo odtial pisem

lenka098123
24. jún 2024

@e1i jasné, chápem. Možno by autorku vyšetrili aj na Antolskej a v prijateľnejších časoch, keďže sú to podobné ambulancie 🙂 treba zavolať a opýtať sa.

e1i
24. jún 2024

@lenka098123 na sustekovej napr vysetruju aj syndrom lepivych dosticiek,co inde nie.

autor
24. jún 2024

@e1i a treba výmenný lístok? ako to tam funguje - platí sa niečo?

e1i
24. jún 2024

Ano vymenny listok potrebujes, ja som neplatila nic

autor
25. jún 2024

@e1i len mne moja doktorka vždy dopíše na výmenný aj kde mam ísť a potom mam s tým problém. aj tu mi odpísala ze HEMATOLOGIA. a hento v BA asi nebude hematologia🤧

e1i
25. jún 2024

Je to hematologia,iba to ma taky nazov
Chodim tam od 2018

Je normalne ze ti napisw na vymenny listok co pozaduje. Aj mne tak pisala,prosim o hematologicke vysetrenie

autor
25. jún 2024

@e1i už sa mi stalo ze som potrebovala výmenný na hemoroidy ku gastroenterológovi, keďže to nebolo vysoké štádium, robia to aj tam. do písala mi PROKTOLOGIA aj keď myslela gastro. a nevzali ma tam

e1i
25. jún 2024

Hemoroidy riesi proktolog to je fakt. Muz bol tiez na proktologii
Proktolog riesi ochorenia konecnika,povedala by som ze je erudovanejsi na hemoroidy ako gastro

autor
25. jún 2024

@e1i už mi to raz robili. a tiež gastro. mam to dedičné 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre