Vypadávanie vlasov počas tehotenstva

vanda323
23. sep 2021

Ako dievčatá, pozrite čo som si dnes vycesala...taký chumac...môže to byť tehotenstvom? Prídem o vlasy keď toto budem cesat každý deň

vanda323
autor
23. sep 2021
veroluky
23. sep 2021

@vanda323 mne tak padali pri prvom tehotenstve, ešte chvíľu po pôrode, potom sa to zlepšilo až mi nepadali skoro vôbec... A teraz som opäť tehotná a čím ďalej tým viac padajú 🤦‍♀️ o vlasy neprídeš, len ich budeš mat pomenej 🤷‍♀️ neskôr dorastu 😉

vanda323
autor
23. sep 2021

@veroluky Ach....ďakujem za reakciu....pomenej? Nie Nieeee nestraš má prosim ťa...

veroluky
23. sep 2021

@vanda323 tak ty ich máš podstatne hustejšie ako som ja mala kedykoľvek v živote 🙈 takže mozno to ani nezbadas 🙂

jana7843k
26. sep 2021

mne padali počas tehotenstva vlasy príšerne. bála som sa, že mi na hlave neszostane nič. skúšala som všetko. šampóny, masky, vitamíny. trochu pomohli vitamíny na vlasy pre tehotné, ale moja kaderníčka ma ubezpečovala, že treba len vydržať. aj tak bolo, potom niekoľko mesiacov po pôrode, začali opäť dorastať.

jana7843k
26. sep 2021

niekedy na to nepomôže bohužiaľ nič. je to normálna súčasť tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre