Vymiznutie príznakov od 7. týždňa + 4 dni

26. jún 2023

Ahojte prosím Vás teraz som v 9tt + 4 a vymizli mi príznaky ako sú nevoľnosti. Prsia naliate mám stále aj bolestivé je možnosť sa obávať ? Ďakujem. Pracujem 8 hodín na nohách a strašne mám bolesti nôh a opuchanie. Myslite že aj to je príznak ? Pred tým som to nemala vôbec. Ďakujem krásne za odpovede

sajmonka_1216
26. jún 2023

buď rada, že ti už nie je zle... a áno, ked máš takú prácu, nohy si to odnesú a bude horšie

autor
26. jún 2023

@sajmonka_1216 ďakujem moc ❤️

denkabemommy
26. jún 2023

Ak ťa veľmi bolia nohy, kľudne sa vypýtaj u dr na PNku 🙂. Ak ti nie je zle, je to v poriadku, tvoje telo si mohlo zvyknúť na zvyšovanie hcg.

arexka
29. jún 2023

Mne vymyzli tiež cca v 7-8 tt a bol to zamlcany potrat pred mesiacom mi robili kyretaž 😞 ale boh vie pri prvej dcerke som mávala nevoľnosti cca dva týždne len v prvom trimestri a je ok take kadejake to býva držím palce neprajem žiadnej to čo prežívam ja 😞

autor
29. jún 2023

@arexka ďakujem no idem az 10teho na kontrolu príznaky nemám len stále tie prsia mám bolestivé ale pevne verím že je všetko ok nechcem zvbytocne stresovať radšej

arexka
29. jún 2023

Ano aj ja som mala len prsia boľavé nevoľnosťi aj akne mi zmizli ale tak ja som mala aj teploty cca v 5 tt mali sme daku virózu možno to ublížilo babetku lebo myslim ze dovtedy to prebiehalo v poriadku aspom sudim podľa priznakov aj ked vetšina žien je toho nazoru ze zamlcany potrat je už na začiatku ze sa tam niečo zle spoji a preto sa babo nevyvíja ďalej neviem dohadov som mala veľa ale už je to ako to je bábätko sme veľmi chceli a tešili sa ...ja vam prajem nech mate zdrave babetko a všetko nech je v poriadku ja sa momentálne davam dokopy zdravotne a dúfam ze ešte nám babetko vyde je to boží dar ♥️ ja by som mala už tri deti ale dve v nebi jedno tu našťastie dve boli zamlcane potraty nemyslela som ze to zažijem ja ze dve čiarky na teste znamenaju automaticky v náručí babetko ale nieje to tak veru aspom v mojom pripade

autor
29. jún 2023

@arexka to ma strašne mrzí veľa síl prajem 😭😭😭❤️

arexka
29. jún 2023

Ďakujem 😞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre