Velké bolesti malej panvy. Môžu byť z Utrogestanu?

gerdusha
18. aug 2011

ahojte, chcem sa spytat, ci ste aj vy mali vo velmi ranom stadiu tehotenstva priserne bolesti v oblasti malej panvy, v oblasti krizov... moze to byt uzivanim progesteronu /utrogestan 2x4/?

adrikat
18. aug 2011

@gerdusha ja som tiez uzivala utrogestan a nemala som bolesti v krizoch. moze to byt prave tym tehotenstvom,neboj bude to lepsie 🙂 mna strasne pichalo pri vajecnikoch,ked som si sadla,tak som mala pocit ako ihlu keby mi niekto vrazil zospodu do brucha. ja som brala 2x2 myslim. drzim palce,nech je vsetko v poriadku 🙂

gerdusha
autor
18. aug 2011

@adrikat ,

ja toto mavam okolo menzesu...lekarka mi povedala, ze to je prekrvena mala panva...strasne to boli, nemozem sa ani vystriet, chodim v predklone ako 80-rocna starenka...a tabletku proti bolesti si urcite nechcem dat...tak reku ci to aj viacere mali..🙂

dakujem za reakciu.

adrikat
18. aug 2011

@gerdusha ano,kym si telo zvykne na vsetky tie zmeny,tak to trva. ta prekrvena panva je pravda 🙂 inac ja som si dala paralen,lebo ma bolela hlava ale riadne. ten vraj mozes. samozrejme je lepsie bez liekov. opatruj sa 🙂

marmar79
18. aug 2011

@gerdusha Ahoj, já mám tyto bolesti také už do cca. 6tt. Hlavně odpoledne, když přijdu z práce domů, na chvíli si lehnu a pak už vstávám jen s bolestmi. Ráno bolesti téměř nemám, zase pak přijdou až odpoledne. Ptala jsem se lékaře, prý se to musí vydržet. také užívám utrogestan 3x2. Musíme to zvládnout.

gerdusha
autor
18. aug 2011

@marmar79 ,
ja ich mam v podstate cely den, obcas mi prejdu, ked si zabalim pas do deky...ale to v tychto horucavach nie je bohvieco....

nuz, treba vydrzat, tak ako pises...

jahody11
19. aug 2011

Ja som tiez na zaciatku tehu, cca 6 tt. Vcera som nemohla ani zaspat od bolesti, ta sa mi taha z krizov az do nohy. Pri prvom babatku som to nemala... Dr. mi povedal, ze druhe tehotenstvo boli viac... tie bolesti su neskutocne ☹

jahody11
19. aug 2011

@marmar79 , o tie tabl. treba poprosit dr? lebo tie bolesti ma zabiju 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre