Vážim 100 g a som tehotná

27. aug 2021

Dobrý večer idem sa sem vyzalovat. Nikdy som veľmi nebola modelka, jeden čas som mala fakt dobrú postavu od tých cca 15 do 20 rokov...a po 20 nechápem... Nikdy menej ako 80 kg som nemala. Mám deti. Momentálne vážim 100 kg. Som tehotná. Mám depresiu z toho ako som to mohla nechať zájsť tak ďaleko. Ale k veci nikdy sa neprejedam štítnu žľazu mám v poriadku. Čaj pijem nesladeny, malinovky nepijem. Sladké áno, ale ozaj s mierou. Vyprážané nejem. Pohyb som mala tak akurát povedala moja doktorka tak nemôžme prísť na to zc oho tak priberám.na raňajky som stále jedla buď vločky s ovocím alebo celozrnné pečivo. Obed bol normálny závodný keďže sa stravujem v práci to je občas knedlík občas ryža, zemiaky ale šialené porcie určite nie. Dievčatá skratka neviem si vysvetliť prečo tak vyzerám. Kalorické tabuľky som vyskúšala nešiel dole ani gram! Bojím sa ako budem vyzerať do konca tehu, môj manžel na mňa kričí ja už fakt nič nejem a priberám

katulastraka
27. aug 2021

Tak teraz priberas lebo si tehotna ale neverim, ze ked podla kalorickych tabuliek znizis prijem tak nechudnes. To sa mi ozaj nezda. Naozaj jes normalne porcie? Lebo ako stravovat sa zdravo je jedna vec, ale stravovat sa aj s mierou je druha. Mozes jest zdraveho kolko chces, ak neznizis prijem tak neschudnes

dietatko2020
27. aug 2021

tak vylúčiť všetky sacharidy, takmer všetky, napr. zemiaky, knedľu nahradiť zeleninou, ovocie len doobeda, jesť možno častejšie, ale menšie porcie, nezabudnúť na raňajky, ale opäť bez sacharidov a raf. cukrov, desiate - napr. drobné bobuľové ovocie, a pod.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
27. aug 2021

@dietatko2020 hlupost, aby vynechala sacharidy. Aj tie telo potrebuje

kittykat22
27. aug 2021

priberas lebo si tehotna. Ak si stratena, tak napis tu na konikovi tomu chalanovi ktori robi jedalnicky. Neviem ako sa vola, baby ti poradia. Alebo si zaplat od Ewy chodakowskej za par korun jedalnicek na mieru. Totiz nie je mozne, aby si sa zdravo stravovala a priberala. Dalsia vec je, ze treba cvicit - nie chodit, otrocit v zahrade alebo behat s vysavacom. Cvicit 20, 30, 40 minut 2,3,4x do tyzdna cielene podla videa. A nebud smutna. Pride dieta, kila zlezu. Kolko bab schudlo aj zo 150kg. Preco by si ty nemohla schudnut zo 100 ? No v tom by bol vazne pes zakopany.

autor
27. aug 2021

@katulastraka Ahoj, naozaj kúpila som si váhu a jedlo som si ozaj vážila!

autor
27. aug 2021

@dietatko2020 Dobre ďakujem ti za odpoveď skúsim to

veronikaszabova
27. aug 2021

Ak si nechudla pomocou KT, mala si ich bud zle nastavene (kcal, pomer makronutrientov) alebo si nezapisovala vsetko.

autor
27. aug 2021

@viestta Ďakujem ti za odpoveď skúsim pridať napríklad na miesto Prílohy k obedu zeleninu

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Tak ja neviem všetko som si vážila, aj keď som zjedla sacharidy stále som sa vošla do denného príjmu...včera som napríklad prijala 1222 kalórií do kopy manžel povedal že to je málo. Doktorka mi vravela že tehotná žena musí prijať denne 3000 kalórií

veronikaszabova
27. aug 2021

1222kcal je prijem maleho dietata, nie dospelej zeny

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Presne to mi vravel výživový poradca...neveril že zapisujem všetko...ešte aj vodu som zapísala proste mi povedal že to nemá zmysel ak nepíšem všetko nahnevala som sa naňho lebo fakt som písala ešte aj tu vodu

veronikaszabova
27. aug 2021

3000kcal nemas urcite prijat 🤦

K tvojmu dennemu prijmu (ak ho mas dobre nastaveny) pridaj 250kcal

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Toto mi včera povedal manžel! Že je to príjem dietata

veronikaszabova
27. aug 2021

Aky mas vek? Vahu? Aktivity? Vysku?

Kolko mas podla teba prijat kcal? - kolko mas v KT

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Prečo 250……?

veronikaszabova
27. aug 2021

Lebo sa to odporuca - nemas jest za dvoch, mas len mierne zvysit prijem kalorii

To ti povie kazdy dobry vyzivovy poradca

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova v KT mam 2800prijat.

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Váhu 100 kg vek 28 výška 168@

veronikaszabova
27. aug 2021

Tak to mas blbo nastavene.
Daj si na nete Jozef toth kalkulacku a vypln ju - co ti ukaze?

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova Ako sa prosím volá ten chalan tu na MK?

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova idem pockaj

veronikaszabova
27. aug 2021

Neviem, ja som si nedavala u nikoho vypracovat jedalnicek.
Nez som zmenila stravu, nastudovala som si o tom nieco na nete a ficim na KT uz cez rok

autor
27. aug 2021

@veronikaszabova vyšli mi 1558 do kelu mala som vysoký prijem

anickaaa6aaa
27. aug 2021

Ved ale momentalne ak si tehotná tak naco chudneš? Zacala by som az po pôrode. Teraz to nebude mat nejaký vyznam.

veronikaszabova
27. aug 2021

Aktivitu si si nezadala ziadnu?

h2
27. aug 2021

Ten chalan tu na MK sa volá @packofit . Nemám s ním skúsenosť, len ho tu registrujem.

veronikaszabova
27. aug 2021

Ja mam 1500/1600kcal pri udrziavacke - 49kg, 155cm

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. aug 2021

@veronikaszabova nie, lebo momentálne som na PN rizikové tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre