V 6. týždni nie je vidno plod

atomiclena
16. mar 2022

Dobrý deň, väčšina otázky je zahrnutá v názve, je to okej pokiaľ zatiaľ ešte nevidno plodik? Hcg stupa tabuľkovo, zajtra idem na odber hcg aká je hodnota. Gynekologicka vravela, že to môže byť aj tým ze 5tt +4 nemusí byť presne, a k otehotneniu mohlo dôjsť neskôr, nepamätám si správe ako formulovala tu vetu. Objednala ma o týždeň, že už by to mohlo byt vidno. Tak som trosku rozhodena, ale vôbec nepanikarim, je to moje prvé tehotenstvo takže myslím z emoja otázka je adekvátna a v pohode. Ďakujem.

jana005
16. mar 2022

@atomiclena presne preto sa nemá chodiť na ultrazvuk v tak skorom týždni. Až okolo ôsmeho.
Teraz je ešte veľmi skoro,aby niečo videla.
Čiže kľud, všetko bude dobré

atomiclena
autor
16. mar 2022

Práveže to ona ma objednala na ultrazvuk

petamich
16. mar 2022

je to normalne

barus26
16. mar 2022

@atomiclena ja som bola 5+1tt a tiež bol len prázdny vak. Potom som bola 7+6tt a už bol plod aj srdiečko 🙂

atomiclena
autor
16. mar 2022

Aj tak neviem načo ma objednala o týždeň tiež je to skoro, ale ak hcg stúpa malo by to byt dobre nie

cecilia29
16. mar 2022

Ja som bola 6 + niečo a bol len zltkový a gestacny vak. Kontrola až o 2 týždne kedy už bolo všetko ok

karola987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atomiclena
autor
16. mar 2022

Ďakujem, je dobre pocut, že máte podobne skúsenosti.

lienka.7
16. mar 2022

@atomiclena ja som bola 7 tt a ešte nic. V 9tt uz bolo srdiečko. Toto je podla mňa ale ze príliš skoro.

atomiclena
autor
16. mar 2022

A stúpajúce hcg je znak toho ze to vyzerá dobre?

pokahontas123
16. mar 2022

@atomiclena ja presne to iste 5+5tt len gestacny a zltkovy vak, ale ja idem az o tyzden na kontrolu a to uz bude vyse 9tt tak dufam tiez ze bude vsetko v poriadku..

selest
16. mar 2022

Ja som tak bola v 6tt a tusim o tyzden uz bolo pekne vidiet

cecilia29
16. mar 2022

@atomiclena ja som nemala ani posunutú ovuláciu, viem presne jej deň aj tak ako som písala 6+ nieco nebolo vidno. Čiže je to úplne v pohode

cervenaruza123
16. mar 2022

@atomiclena Ja som tiez tak mala. Lekar mi kazal prist tak skoro a podla neho bolo v pohode, ze este nic nevidno (mne nebolo vidno ani zltkovy vak este), ale kedze sa mu nieco nezdalo (ine problemy som mala), tak ma pre istotu poslal na par dni na pozorovanie. Tam mi najprv oznamili, ze uz musi byt daco vidno a ze je to teda pravdepodobne potrat, ale ze pockame a uvidime. Dalsia lekarka mi povedala, ze je to pravdepodobne mimomaternicove a ze sa mam pripravit na operaciu, ked sa mi zhorsi stav, okamzite ma budu operovat. Dalsi lekar, ze nech si nerobim nadeje, aj ked ostatne vysledky su dobre, ze urcite je to mimomaternicove a okamzite mam hlasit, ked zacnem mat bolesti. Az jedna lekarka sa ma spytala, preco ma tam vlastne poslali, ze v tomto stadiu este nie je nic dokopy vidno (a to som mala odsledovanu ovulaciu, taze tyzden sedel). A ked mi dva dni na to robila zase ultrazvuk a bol tam zltkovy vak konecne, tak len skonstatovala, ze to hovorila... K lekarovi som zial musela ist skoro kvoli praci a presne toho som sa bala, ze sa kvoli tomu bude este problem. Niektori lekari sa prilis drzia tabuliek a potom robia paniku

selena_luna
16. mar 2022

@atomiclena ano stupajuce hcg je dobre. 🤗

leuska1991
17. mar 2022

@atomiclena upokojim ta,ja som bola v 6tyzdni ani len vak nevidel. Za 2tyzdne kontrola ,plod+srdiecko uz bolo😍netreba hned mysliet na zle. Drzim palce🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre