Užívam Utrogestan a aj tak mám špinenie v 5. týždni

mata882
2. mar 2019

Dievčatá ahojte neviem si rady som v 5tt beriem Utrogestan kvôli tomu že som začala špiniť hnedú krv nie červenú.Nemám ani bolesti ani nič iné. Bola som na sono doktor povedal že zatiaľ je všetko ok . Lieky beriem tretí deň ,ale stále špinim. Prejde to alebo mám ísť na pohotovosť. Som prvorodička asi dosť stresujem ale neviem čo robiť. Ďakujem za každú skúsenosť

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuliacik
2. mar 2019

@mata882 mas kludovy rezim,alebo fungujes normalne? Pri spineni a krvacani treba lezat a nic nerobit. Potom sa to skludni. Takto ti maternica pracuje viac a ked ti prasknu cievky mozes krvacat. Oddychuj

mata882
autor
3. mar 2019

@gabuliacik práveže sa snažím čo najviac oddychovať ale ďakujem

mata882
autor
3. mar 2019

@veronika4495 ďakujem 🙂

kikaaa444
14. mar 2019

@mata882 aj ja berem utrogestand už Skoro týždeň a stále spinim .. navyše sa mi pomaly zvyšuje hcg a plod ešte nevidno 😞 som v 6tt .. tak asi nám neostáva nič iné len verit v zázraky ... príroda je žiaľ silnejšia

lenkajh4
25. feb 2020

@kikaaa444 ahoj som na Tom podobne,prosím ako ti to dopadlo?

kikaaa444
25. feb 2020

@lenkajh4 ahoj u mna to nedopadlo dobre - anembryomola ... tehotenstvo bez plodu ...

lenkajh4
25. feb 2020

@kikaaa444 ďakujem za odpoveď

kikaaa444
25. feb 2020

@lenkajh4 a u teba vidno plod ? Koľko tt si?

lenkajh4
25. feb 2020

@kikaaa444 no u mňa nevidno plod.som 6tt+1 s podozrením na mimomaternicové lebo mám nízke hodnoty a nikde nič nevidieť ( jedno MMT som mala pred rokom)...topiaci sa slamky chytá..

kikaaa444
25. feb 2020

@lenkajh4 to verím 😬😬 no uvidis ešte stále môže motyka vystreliť , ja som odvtedy zas tehu už 7 mesiac .. ale tiež ako píšeš topiaci sa aj slamky chyta.. tie prvé týždne boli strašne stresy , paranoje a bala som sa že sa to zopakuje . Tak moc držím palce daj vedieť ako si dopadla. Vidno aj gestycny vak ?

lenkajh4
25. feb 2020

@kikaaa444 ďakujem moc ti držím palce ;)
No mám tam niečo- najskôr že cysta, obrástený folikul,niečo čo ma skoro 3cm

kikaaa444
29. feb 2020

@lenkajh4 za malo aj ja držím moc palce 🍀 vieš niečo nové ?

lenkajh4
29. feb 2020

@kikaaa444 v pondelok idem do nemocnice a uvidia či a ako budú operovať. MMT nevyvratene-nepotvrdene,ale určite sa plod už nevyvíja dobre.podla slov lekára by bolo dobré,keby sa s tým telo vysporiadalo samo :(

kikaaa444
29. feb 2020

@lenkajh4 tak to ma moc mrzí 😪 prajem rýchle zotavenie ❤️ Nabudúce to už dobre dopadne 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre