Uštipnutie hmyzom v tehotenstve

siska765
4. aug 2014

Ahojte,vcera sme boli na grilovačke a čosi ma tam pekne poštípalo,ale je viac možností : mravce,komár,pavúk alebo mucha.Mám asi 5 takých bodiek vedľa seba červených na nohe na chodidle pod členkovou kosťou.Sem tam ma to zasvrbelo ,nemám nič opuchnuté,natrela som si to propolisom.Myslíte že bábu môže ublížiť niečo také?nechcem hneď s každou blbosťou behať ku doktorovi.Poštípalo Vás v tehotenstve niekedy niečo?Ďakujem . 😉

denisafono
4. aug 2014

@siska765 viac uskodi prehnany strach a stres v tehotenstve ako postipanie, ak sa to zacne zhorsovat tak potom k dr. ale hlavne klud, lebo este si vsugerujes ten opuch a pride. 😀

siska765
autor
4. aug 2014

@denisafono 🙂 nie nie nevsugerujem 🙂 ja som si ti všimla až poriadne teraz ráno keď ma to začalo svrbiť,len tak zo zvedavosti sa pytam 🙂

monicm
4. aug 2014

@siska765 ak by si bola alergička,vtedy by to mohol byť problém,ale inak nie.určite sa nestrachuj,ako tu už bolo spomínané,viac uškodí stres

veriiii
4. aug 2014

@siska765 ja by som si robila starst iba keby to velmi opuchlo, zacalo mokvat, hnisat alebo som mala teplotu..ak si si ista ze su to kusance- najskor od mravcov 5 malych..neboj, pokial nemas nic z vyssie spominaneho a nemeni sa to k tomu, nic sa nestane..

siska765
autor
4. aug 2014

@veriiii
@monicm
@denisafono tak nejak takto to vizera 😒

veriiii
4. aug 2014

@siska765 ja by som to pozorovala,ale zase nestresovala sa , a keby sa to zacalo menit ako som pisala, vtedy by som isla k dr..

siska765
autor
4. aug 2014

@veriiii ved ano,ale aj tak mam ist zajtra k obvodnej nieco riesit tak ked jej to medzi recou ukazem nic sa nestane

lussii19
10. okt 2014

@siska765 a ako to dopadlo u dr. Poradila nieco? Malej som dnes take fliacky nasla na tele, tak preto ma to zaujima.

siska765
autor
10. okt 2014

@lussii19 no u doktora som nakoniec nebola, mal dovolenku ,asi tak po tyzdni dvoch to uplne zmizlo, kazdym dnom slablo na intenzite.Cize to boli bud mravce alebo tie male musky okridlene co stipu.

darja12
18. júl 2015

ja som v 31tt a uštipla ma asi ploštica.. mám alergickú reakciu.. po troch dnoch od uštipnutia sa mi rana zväčšila na priemer 15x18 cm.. musela som ísť na pohotovosť. tam mi pichli injekciu a ešte mi aj predpísali atb.. no takže baby, takéto štípančeky od mravcov ako na fotke to je fakt nič..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre