Únava v tehotenstve

22. máj 2022

Ahojte. Máte niekto tip ako prekonať únavu v tehotenstve? Mňa za obedom normálne berie do spánku, ale samozrejme pospať sa mi nedá. Fungovalo Vám niečo?
Ďakujem

nika_val
22. máj 2022

Mne trochu pomohlo užívanie magnezia

autor
22. máj 2022

@nika_val užívam magnézium 2x denne lebo mávam bolesti v podbrušku ale vôbec necítim aby mi to pomáhalo ...

lenuska9999
22. máj 2022

A aké magnézium berieš ? Je rozdiel brat magnézium, ktoré ma 250mg magnézia napr v jednej tabletke, alebo taky Magnerot , ktorý má 1000mg

alanko20
22. máj 2022

Byvala som strase unavena v prvom trimestri. Potom to preslo samo.

nevenka
22. máj 2022

@lenuska9999 teraz porovnas co? Zluceninu ci obsah cisteho magnezia? Aby jasno bolo...

nevenka
22. máj 2022

@lenuska9999 akych 1000 mg horcika je v Magnerote v 1 tablete, prosim Ta?
Citujem z letaku: Každá tableta obsahuje 500 mg dihydrátu magnéziumorotátu (zodpovedá 2,7 mval; 1,35 mmol alebo 32,8 mg horčíka).
Tehotna by mala prijat 350-400 mg cisteho horcika denne, keby slo len cisto o tabletkovu formu, tak Magnerot moze aj 10 tabliet denne. Kedze v 1 tablete je 32,8mg horcika.
@autorka toto si pozri, je to tu dobre vysvetlene s tym horcikom, ja uzivam magnezium bisglycinat, mam tobolky, co staci uzivat 3 denne.
https://www.brainmarket.cz/nase-novinky/3-magne...

lenuska9999
22. máj 2022

@nevenka myslela som Magnosolv . Ma dokopy 1000

saxana000
22. máj 2022

Skus trosku viac sladkeho.. Niekedy pomoze..ale ja osobne som spala fakt kazdu chvilu vyplo ma hocikde aj po sediacky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre