Ukrutná bolesť hlavy v 33. týždni tehotenstva

2. mar 2023

Ahojte, posledne 2 až 3 dni ma trápi hrozná bolesť hlavy, predpokladám, že , krku je to ako keby z jedného bodu a striela do ľavej polky hlavy. Nechcem moc jesť lieky a podobne, vraj v 3. trimestri už ani moc paraleny by som nemusela. Chladivé vankúšiky nepomáhajú, už mi začína byť z toho do plaču. 🥺
Čo pomohlo Vám? Chcela by som sa vyhnúť liekom, či obstrekom až do krajného prípadu.

diaalex
2. mar 2023

Masáž?

zuzana247
2. mar 2023

Urcite chod na masaz krcnej chrbtici,ta sa robi v sede 🙂 lieky ti pomozu len par hodin. Dobra maserka ti to rozmasiruje a uvolni sa ti to 🙂

ivonka121
2. mar 2023

Viem o čom hovoríš. Treba si tam prikladať suché teplo a hlavne masírovať pomáha. Skús aj trochu pocvičit s hlavou určite sa ti úľavy. Ja to mám stále od 14r. Zistila som, že keď zle spím alebo ležím stuhne mi sval medzi lopatkami a to mi vyráža do hlavy.

kiki68
2. mar 2023

Skontroluj tlak a uvidis. Keby cosi tam smer nemocka

autor
2. mar 2023

@diaalex bola som, nepomaha. Aj mam masaznu pistol a krk si masirujem nonstop. 😔

autor
2. mar 2023

@ivonka121 ja si tiez myslim, ze migreny, mamine to po tehu preslo, mne asi nie alebo vankus robi zle uz skusam vsetko. Skusim suche teplo, to som jedine neskusila. 🙉

autor
2. mar 2023

@kiki68 tlak mam odjakziva nizsi a to riesim a uzivam aj magnezko aj mam pohyb 🙉🙈

kiki68
2. mar 2023

Aby nevyletel, lebo bolesti hlavy ukrutne su pri preeklampsii. Preto sa pytam

autor
2. mar 2023

@kiki68 neviem o tom, mavam skor stale pod 100 oba... 🥺

marticka85po
7. mar 2023

@kiki68 mala som preeklampsiu a je to ako pises.brutalne migreny som mala cele tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre