Tvrdnutie bruška v 7. mesiaci

4. aug 2022

Ahojte baby... Od včera rána mám také tvrdnutie bruška, niekedy keď Chodím ako keby ma to ťahalo....porobila som trocha viac okolo domu tak to pripisujem tomu. Dr ma dovolenku, dnes som si nasadila magnerot, uvidím ako bude zajtra ak tak pôjdem na pohotovosť, ale chcem sa spýtať koľko x denne môžem užívať magnerot? Dnes som mala jednu tbl na obed a jednu večer........ Uz sa šetrím, dúfam ze to prejde 😶
Ps: vždy som robila kadečo a nikdy mi nebolo nič, aj pri prvom tehu, toto je druhé tehu a stalo sa mi to 1x tak sa ak troska bojím.
Ďakujem za prečítanie

simona92101
4. aug 2022

Kludne 3x za den po 1 tablete,ak by neprestavalo tvrdnutie,tak radsej pohotovost.

hilda08
4. aug 2022

Mne ked velmi tvrdlo odporučili mi tri dni jest 3x3 ale to mi tak rozhádzalo travenie ze do konca tehotenstva ma prehanalo

nika11103
4. aug 2022

@hilda08 mne sa tuším stalo toto iste . Ja som dva tri dni brala 4krat2 a je mi strašne 😥

ls56
5. aug 2022

Kludne mozes uzivat aj viac…ja som uzivala sice to modre magnezium ale od 22tt som uzivala aj 3x4tbl

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre