Tvrdnutie bruška v 5. týždni

tehulka1111
23. jan 2014

ahojte dnes mam taky pocit ako by mi tvrdlo bruško.. ked sedim tak nie, ale ked sa postavim, tak ho mam tak tvrde... čim to môže byť, je to važne..

tehulka1111
autor
23. jan 2014

mohol by mi prosim niekto poradiť...mam ist k doktorovi, je to vazne, alebo je to v poriadku....

bubuhlohovec
23. jan 2014

Ahoj, ťažko povedať prečo , ale aby si bola kludna, povedz to radšej dr...mne tvrdlo brucho az v 30 tt a to som ležala v nemocke , tak neviem čo to môže byť v 5 tt...

zara0201
23. jan 2014

V tomto tt Ti brusko tvrdnut este nemoze. Predstav si, kde je teraz este len ulozena Tvoja zvacsujuca sa maternica. Este le v lonovej kosti. Brusko moze zacat tvrdnut okolo 20 tt, pri zmene polohy alebo ked Ti treba ist na malu potrebu napr. Toto mi presne povedali v nemocke ked som lezala na rizikovom.

tiana
23. jan 2014

Ahoj, no pri malom mi zacalo tvrdnut brucho od 16 tt, tlak som mala ok, proteiny tiez. Kontrakcie som niekedy mala aj kazdych 10 minut. V 35 tt som mala preemklapsiu a maly musel ist urgentne von. Daj sa skontrolovat, no nepanikar. Pri dcerke som mala tvrdnutie brucha tiez, ale nie tak caste ako u maleho. Dcerka sa narodila v termine bez komplikacii.

maribell
23. jan 2014

neviem mne to teda celkom pride divne.. zaregistrovala si sa len teraz a uz si vytvorila temy ako krvacanie v tehotenstve a tvrdnutie bruska v 5tt (k tomu len tvoja maternica je este stale skovana v panve cize ziadne tvdnutie bruska tam byt nemoze ... dokonca aj jednu o piti tonicu v tehu kde si sa vsetkych snazila presvedcit aby sme ti odobrili ze ho pit mozes aj ked je jasne pisane ze je nevhodny ...

iwesska
23. jan 2014

No v piatom tyzdni ti nema co tvrdnut este, maximalne tak creva. Nie su to oni nahodou?

simonkazga
23. jan 2014

asi z toho tonicu čo si sa s ním nadopovala, aby si všetkým babám čo ti jasne napísali, že sa v tehotenstve nesmie ukázala, že ti neuškodí 🙄

iwesska
23. jan 2014

@simonkazga No presne, teraz si hodila na stenu ze vypila 2 litre, ze ma bolesti brucha a ze ci je to z toho, ale hned to aj zmazala. Dufam, ze do vecera sa to este aspon zo 5x opyta 😀

simonkazga
23. jan 2014

@iwesska buď je to fake, alebo dotyčná hľadá spôsob ako sa fazuľky zbaviť ☹

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@simonkazga niesom žiaden fake a ano maš pravdu babo nechcem preto toto všetko.. chcela som len od vas poradiť, nič viac... ale toho sa ja nedočkam...od niektorych.

satanka1
23. jan 2014

@tehulka1111 vazne by som chcela vidiet hodnotu tvojho IQ.KOLKO MAS ROKOV?15?UZ PRI TOM TONICU SA MI NIECO NRZDALO.

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 moja hodnota iq je dostatočne velka a to kolko mam rokov je jedno... je mi luto čo sa ti stalo, no ja si to prajem.. pre mna nevidim ine vychodisko..

daniaz
23. jan 2014

Dotycna chce o babo prist.kopirujem jej vetu v novozalozenej teme: "Môžem piť tonic na začiatku tehotenstva?"

tehulka1111 @satanka1 je smutné že ja to babo nechcem, preto toto.vlastne sama neviem či ho chcem... a preto som riešila takyto spôsob..

simonkazga
23. jan 2014

@tehulka1111 chceš poradiť? Ak si sa rozhodla svoje dieťa zabiť, tak choď k lekárovi a zaplať si potrat a nabudúce použi ochranu, aby si nemusela po nete loviť spôsoby ako o svoje dieťa prísť. ☹ a len tak mimochodom táto stránka je plná mamičiek, ktoré sa snažia roky o vytúžený zárak a ty sa prihlásiš, aby si zistila ako môžeš zabiť dieťa????

hviezdicka111
23. jan 2014

coze taketo otazky cez tyzden? 😀 ci malo uloh davaju tety ucitelky? 😀 snad tvrdnutie brucha v piatom tyzdni nikto nemoze mysliet vazne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

habibi78
23. jan 2014

@tehulka1111 daj si svoj milovany tonic

katarinka48
29. jan 2014

@habibi78 aj fernetu si moze pridat bude to mat 100%tne. Nietkori ludia si nevazia to co im život ponuka :(

katarinka48
29. jan 2014

@tehulka1111 to mas asi zastavene vetri

oppa
30. jan 2014

Noooo veru,možno sú to vetri a možno je hladná , či dokonca smedna ak prestala piť TONIK 😎 😀

agira
21. jan 2021

@tehulka1111 bola si vtedy u lekara? Co povedal prosim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre