Tvrdnutie brucha v 24. týždni

kika541996
23. jún 2023

Mali ste tvrdnitie brucha v 24tt? Krčok bol pred týždnom v poriadku.

anjelicek26
23. jún 2023

Ano od polky tehotenstva kazdy jeden den.. mlada je narodena v 35.tyzdni... oddychuj kolko to ide, chod na kontroly kazde dva tyzdne a nie raz mesacne, nech to mas pod dohladom, davkuj sa magneziom.

rebrambora
23. jún 2023

Ano, uz ovela skôr. Aj pri prvom tehotenstve, aj teraz. Vsetci a vsetko je v poriadku.

beatrixx1525
23. jún 2023

Mala som asi od 22tt, teraz som s tým už druhý týždeň v nemocnici, začal mi 28 týždeň a som na infúziách magnézia, kŕčok skrátený na niečo vyše 1cm, otvorená na prst. To tvrdnutie môže byť samé o sebe ok ale už keď tam vybehne aj niečo ďalšie treba začať dávať väčší pozor

katka533
23. jún 2023

@kika541996 ja som prve tehotenstvo brala magnezium vela koli tomu a este som prenasala a mala vyvolavany porod. Druhe tehu som sa na magnezium vykašľala a nic sa nestalo, normálne som porodila v termíne. To magnezium mi aj tak na to nepomohlo

alison11
23. jún 2023

@kika541996 Áno najmä v horúčavách sprchovať som sa nemohla len kúpať,variť som nemohla brala som magnézium 5x denne a vykladala si nohy odychovala v chládku.Magnézium sa smie do 36tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre