Tvrdnutie brucha v 19. týždni

danielka1905
4. okt 2022

Ahojte Maminy idem si pre radu som v 19 tt a začalo mi ku večeru tvrdnut brucho . Pracujem manuálne samozrejme keď je niečo ťažké vždy mi pomôže kolega/ Kolegyna . Nemám žiadne bolesti len nemám s tým skúsenosť treba to nejako riešiť alebo je to normálne ? 🙃

paulahr
4. okt 2022

@danielka1905 pokiaľ je to časté a nedajbože pravidelné tak sa choď ukázať ku gynekologičke…mala som časté tvrdnutie brucha v 29 týždni a spôsobilo to skracovanie krčku takže som musela byť hospitalizovaná a ležať skoro do konca tehotenstva..ak si si niečím nie istá radšej choď dajú ti magnézium prípadne niečo iné 🙂

danielka1905
autor
4. okt 2022

@paulahr no mám to vždy keď som v práci … cez víkend alebo keď mám dovolenku tak nie

nikpa
4. okt 2022

@danielka1905 v 19tt je veľmi skoro. Začni si dávať magnerot, kľudne aj 2-3x denne. Ak nezaberie, tak treba viac oddychovať.

taktotedanie
4. okt 2022

@danielka1905 normalne to urcite nie je ja by som sla hned zajtra na vysetrenie a pytala sa na pn
Na taky tyzden to je az prilis skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre