Tvrdé bruško v 17. týždni

tina96
7. sep 2024

Ahojte som 17 tyzdni a citim ze mam take tvrde brucho vobec ma neboli je to taky pocit ako keby mam kamen v bruchu je to normalne?

sisa_s
7. sep 2024

Daj si magnezium a vyloz nohy, oddychuj

anjelicek26
7. sep 2024

Sa ti mozno vypucuje babatko uz...

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 ano to citim tiež niekedy iba na jednej strane potom na druhej

tina96
autor
7. sep 2024

@tina96 mala este niektora Problem ist na wc s velkou? Mne sa neda uz 4 dni

tina96
autor
7. sep 2024

@sisa_s nemam musim si kupit 🍀

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 tehotenske hormony spomaluju travenie...4 dni je vela, po troch dnoch fakt cipok a ist... a dbaj na vela pitia, stravu, s tymto ma problem vela tehotnych... aj v tabletkach pre tehotne mas zelezo, to tiez je no... vela zien s toho zapeka...jedno z druhym s tretim...

butterflyeffect
7. sep 2024

Urcite magnezium pomaha, ja ked mam tvrde vezmem aj 2 denne, zatial vzdy pomohlo, dokonca aj s tym weckom. Pozor vela magnezia moze prehanat…

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 aha rozumiem som tehotna prva krat a o tehotenstve sa teraz vela ucim...mozem brat kyselina listovu cele tehotenstvo?

tina96
autor
7. sep 2024

@butterflyeffect Dakujem za radu urcite si magnezium kupim....ale brucho nemam stále tvrde len obcas

biibiana
7. sep 2024

@tina96 Áno môžeš, aj to magnézium užívaj, mne za oných čias gynekológ predal magnéziovy sprej na bruško priamo, najlepšie sa vstrebáva cez pokožku magnézium. Aj na lýtka som si striekala.

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 kup si tie tehotenske vitaminy, tam mas uplne vsetko, co potrebujes. Ja som tak brala, plus navyse este viac vitaminu D (teraz na jesen na imunitu) a zelezo (mne furt chybalo)... syncek ma uz 5 mesiacov teraz...

tina96
autor
7. sep 2024

@biibiana spytam sa svojej zenskej dufam ze to ru v rakusku mame

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 No to v rakusku nam jedine co ako tehotenske vitaminy daju je kyselina listova vola sa to u nas folsan 5mg cize v preklade kyselina listova

tina96
autor
7. sep 2024

@biibiana a mozem teda tu kyselina listovu brat cele tehotenstvo? V nemonici mi povedali ze staci do 12teho tyzdna kazdy druhy den polku bola sol na umelom oplodneni 🍀

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 ja som brala Femi Baby, kukni na amazone

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 mne nevyhovuje ze je v tom vitamin C z toho sa zvyknem vyhadzat cize si vitaminy asi kupim samosastne

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 mala si toto konkretne? Toho c-ka tam neni vela https://www.amazon.de/tetesept-Femi-Baby-Schwan... ja by som to skusila a ked budes mat koznu reakciu, tak to vyluc... drahe nie su.

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 Bojim sa vyhybam sa vsetkemu z coho sa mozem vyhadzat mam stym velky Problem....Ďakujem za radu inak super cena takto ked si pokupujem vsetko samostatne to bude dost drahe ale nevadi poradim sa este so svoju zenskou nech mi poradi ake vitaminy bez céčka za 10dni mma termin...Inak aj na sk musite tak dlho cakat na termin? Alebo ak chcete ist musite si to same uhradit?

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 my zijeme v nemecku, v tomto som blba vzorka na taku otazku 😅

tina96
autor
7. sep 2024

@anjelicek26 No u nas v rakusku je to hrozne vsetko musime platit za cele tehotenstvo ak nezaplatis sa pozrie lekarka cez Ultraschall iba 2krat a nieje ani privatna terminy kazdy mesiac aj pol ked chcem ist skorej musim zaplatit vdaka Bohu ci to mozem dovolit ale tie co nemozu uprimne je mi to luto myslela som si ze to funguje uplne inak....a inak ďakujem za vsetky rady🤍

anjelicek26
7. sep 2024

@tina96 mne pozeral maleho ultrazvukom prve tyzdne kazdy tyzden, lebo mi po potrate lepilo, ci sa zasa nieco nepokazi. Nasmu babatku zastalo v 14.tyzdni srdiecko, tak dovtedy kazdy tyzden pozeral aj ked len chvilku, vedel, ze mi to treba na psychiku.. potom poradne kazde tri-styri tyzdne samozrejme vzdy s ultrazvukom... platila som 130e navyse jednorazovo...to mi taka drama neprijde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre