Tŕpnutie rúk v tehotenstve

matulka282
8. mar 2021

Ahojte, baby ktoré vám tŕpli ruky v tehotenstve čo vám na to pomáhalo? Niekedy mi v noci nedajú už ani spať tak budem vďačná za každú radu 🙂

cookie29
8. mar 2021

Porodiť. To je často karpal.

amelie2017
8. mar 2021

Mne pravidelna masaz krcnej chrbtice, chodim kazde 2-3 tyzdne a ked je moc zle, dam si na noc magnezko.

tatinka
8. mar 2021

@matulka282 mne trpnu uz od siedmeho mesiaca,trolilinku pomaha ked si ich nedavam pod hlavu a mam ich len tak volne vystrete,ale kedze sa mi lepsie spi,ked ich pod hlavou mam...trpli mi aj v predoslom tehu aj ked vtedy az posledny mesiac pred porodom,preslo to az po porode....teraz to bude tiez zrejme tak.

romanka_369
8. mar 2021

@matulka282 ahoj..nepomohlo vobec nic..brala som magnezium 2x do dna ale ani to nepomohlo..treba len vydrzat..ked som porodila trpnutie preslo hned prvu noc🙂..to bola teda paráda😁..

zuzkaa1991
8. mar 2021

Ja som s tym zacala trpiet tiez v 7mes.ale ja som mala hrozne stavy v noci mna prsty strasne palili o karpalnom tuneli som nevedela ale docitala som sa ze prud studenej vody a to som.robila kazdu hodinnu asi vdaka bobu ze som cakala prve dieta si neviem predstaviť fungovať keď som nespala v noci a.bohuzial mam to stale aj ponporode a tonuz 3 r

ivka21
9. mar 2021

Ja mam to iste v noci☹️a to ich mam položené vedľa seba nie prilahnute☹️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre