Tŕpnutie rúk v 37. týždni

antonia15
28. aug 2022

Ahojte. Stalo sa to niekomu? Včera v noci mi stŕpla ruka a dnes ráno opäť, ráno som ich mala aj opuchnuté....troška som pocvičila rukami, napila sa vody a prešlo to. Mali ste to niektorá v tehotenstve či to mám riešiť s lekárom? Som 37t.
Ďakujem

hariet
28. aug 2022

To mas stastie, ze ti to zacalo len v 37tt. Ja som to mala od 3.mes a dost zle. Preslo vsetko 2-3 t po porode.

antonia15
autor
28. aug 2022

@hariet to ma mrzí že vás to trápilo tak dlho...takže to nie je niečo čo treba riešiť?

hariet
28. aug 2022

@antonia15 nie, v tele mas teraz viac zadrzanej tekutiny, ktora tlaci na nervy v zapasti. Mozes to spomenut na poradni, ale ma to naozaj vela tehotnych a prejde to same ked porodis.

zojanka
28. aug 2022

@antonia15 mne trpla jedna ruka, bolela ma od ramena az dole. Doktor povedal ze ma sice moze poslat na neurologiu, ale kedze som tehotna aj tak somnou nic nebudu robit - ziadna liecba, lieky. Uzivala som magnezium a po pae tyzdnoch to preslo.

petricka22
28. aug 2022

@antonia15 aj mne trpli ruky, bola som dost spuchnuta, ale porodom sa razom vsetko zlepsilo. Neboj, mas to uz za par, ale ten koniec tehotenstva uz byva narocny a pre mna bol utrpenim…

antonia15
autor
28. aug 2022

@petricka22 ďakujem pekne za skúsenosť...toto tehotenstvo je pre mňa extra náročné...

antonia15
autor
28. aug 2022

@zojanka ja užívam magnézium dlhodobo pre iné problémy v tehotenstve a teraz sa objavilo ešte aj toto, dúfam že to prejde

antonia15
autor
28. aug 2022

@hariet ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre