Trpíte nespavosťou?

kikus138
17. aug 2023

Ahojte 😊 baby trpíte aj vy nespavosťou ? V noci spím maximálne jednu hodinu a potom sa zobudím a ani za svet zaspať 😊 termin mam 11.9 … máte nejaké overené rady ako trošku uvoľniť myseľ aby som sa aspoň trošku vyspala ? Viem že na každého funguje niečo iné na niekoho nezapôsobi nič ale rada by som aspoň niečo vyskúšala ak máte nejaké overené rady 😊 ďakujem

bolarazjedna
17. aug 2023

Ja som to mala pri predchádzajúcom pôrode od 1.trimestra, teraz tiež (som v 12.tyzdnu), ale není to také strašné, ako pri prvom.

Co pomôže, na to som neprišla, skus oddychovať cez deň, keď sa dá, a v noci využi prebdený čas na čítanie /pozeranie filmov atď, keď sa narodí bábo, aj tak na také veci dobrú chvíľu nebude čas

deti95060810
17. aug 2023

skús homeopatikum..

rebrambora
17. aug 2023

Unavit sa cez den.
Ked som napr s psami bola na dllllllllhej prechadzke, upratovala som, kosila som, vypekala, dlho varila a tak dalej.
V noci som sa napr. ucila novy jazyk alebo robila online kurz, popripade hrala PlayStation.

kikus138
autor
17. aug 2023

@kikus138 ďakujem baby vyskúšam najprv vyplniť nejak víac deň unavit sa skusim či to pomôže 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre