Trisomy test - za 350 eur verzus rozšírené

27. jún 2022

Ahojte dnes som bola u doktora, kedze som bola na UPT a som znovu tehotna doktor mi dnes povedal ze si mam spravit trisomy testy... stacia len tie za 350 alebo radsej rozsirene? A chcem ist este aj na v 12tt k doktorovi Grochalovi.. mam z toho trosku stres..

lorin29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorin29
27. jún 2022

Ja som si dala nifty a 2x som bola u MUDr Grochala ☺️za mňa odborník a všetko čo sa ho dodatočne opýtaš tak ti na to odpovie

autor
27. jún 2022

Ja som uz unho bola ... boli ste dva krat koli veku?

martinaju
27. jún 2022

Ja som mala rozšírene a bola som spokojná. Podľa mňa už to nie je o moc viac tak určite sa oplatia tie.

denden77
27. jún 2022

tiez som si dala rozsirene.. + morfo u Dr. Holana

veruska00
27. jún 2022

Ahoj aj mna posiela doktor na trisomny ale ja asi nejdem mozem sa spytat kolko mas rokov ze ta posiela?

lorin29
27. jún 2022

Nie nie bola som v 2 a 3 trimerlstri pretože som chcela odbornejsie vyšetrenie a aby malú lepšie pozrel 🙂

autor
27. jún 2022

Dakujem Vam. Ja mam 30 rokov...

autor
27. jún 2022

@veruska00 ahoj posiela t koli veku? Ja mam 30 a jedno a bola som na jedno UPT

autor
27. jún 2022

@denden77 a najprv ste si dali robit testy a az potom ste isli doktorovi?

autor
27. jún 2022

Tie testy sa daju robit uz od 11tt? Tak je v letaciku napisane. Sestricka povedala ze od 12tt sa robia.

veruska00
27. jún 2022

Ano kvoli veku ja mam uz 35 ale jo to moje druhe tehotenstvo!geraz idem ma tripple testy a pockam si vysledky a potom uidim ci pojdem na ten trisomny !na morfologicky som objednana takze dufam ze vsetky vysledky budu dobre !a preco si mala upt?

autor
27. jún 2022

@veruska00 tak nech vsetko dobre dopadne. Babo malo VVCH

denden77
27. jún 2022

@autorka kedze 1 tehotenstvo dopadlo ako tvoje, dala som si v 12tt spravit Trisomy a v 22 a 30 som bola na morfo sone u Dr. Holana 😊

basska_b
27. jún 2022

Daju sa robit od 11tt, ale vysledok ti prezradia az po ukoncenom 12tt, aby sa predislo UPT z dovodu "nezelaneho" pohlavia dietata

martinaju
27. jún 2022

Ja som mal rozsirene a morfo u grochala (na morfo moj doktor posiela kazdu zenu a trisomy som mala na vlastnu ziadost vek som mala 27)

kiki68
29. jún 2022

Ja som mala ten kompletny nifty za 600eur a nelutujem to. Odber bol v 10+4 myslim a vysledok bol 11+2 myslim. Mala som 34 rokov. U nas islo o to, ze to nebolo prve tehu a tie predtym dopadli vzdy zle. Mna to dost ukludnilo, vedela som , ze dieta bude asi zdrave a teda nie je dovod sa nejak dalej strachovat, ze co a ako. Ako clovek nikdy nevie uplne , ale tak ma nejaky Obraz o tom celom.

kiki68
29. jún 2022

@basska_b ja som mala sucast zmluvy v nifty, ze nemozem prerusit tehu z dovodu toho vyberu pohlavia. Je tam na to klauzula. Hlavne nie sme v Indii, ale tie zmluvy su takto draftovane vsade myslim

kiki68
29. jún 2022

Ten test vyzaduje usg vysetrenie, nie starsie ako dva dni myslim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre