Trisomy test - výsledky

pipi89
24. máj 2024

Ahojte, prosim vas tie ktore ste si davali robit v poslednej dobe trisomy test, do kolko dni ste mali vysledky?
Ja som bola na krv min. piatok 17.5., v ten den poobede mi prisla aj sms z Medirexu ze vzorka bola dorucena aj ze platba bola pripisana. Vsade uvadzaju ze vacsina vzoriek je vyhodnotena do 5 dni a 1. den sa rata ako den nasledujuci po odbere.
Dnes je to teda 5. den, volala som do Medirexu a pani mi oznamila ze vysledky este niesu ze mozno v pondelok.
Ake mate skusenosti? Velmi som dufala ze dnes uz budu, zas cely vikend cakat 🙁

nairia
24. máj 2024

no, ja som cakala vyse tyzdna. neviem ako v tvojom pripade, ale u mna to bolo tak, ze oni vysledky posielaju gynekologovi, teba len informuju o doruceni a platbe sa mi zda.
a co sa tyka teda teba, tak tipujem, ze sice v piatok dorucili vzorky, ale ratala by som, ze to spracovali az v pondelok a teda az pondelok je prvy den po odbere.
snaz sa zabavit si hlavu niecimi inym, viem, ze si netrpezliva 😅

pipi89
autor
24. máj 2024

@nairia ano presne pondelok ratam ako 1. den. Ty si si kedy davala robit? Malo by to byt tak ze po dokonceni testov pride sms ze je to hotove a mam si volat/pisat svojej gyn.

nairia
24. máj 2024

@pipi89 ja uz asi 3/4 roka dozadu 🫣 pride sprava, ze test je ukonceny a mas sa informovat u lekara. a teda 23.8. prisla sms, ze vzorka bola dorucena, 30.8. sprava o ukonceni testu ☺️

pipi89
autor
24. máj 2024

@nairia tak to si mala potom hotove za 4 prac.dni kedze 29.8. je sviatok a ked si cakala vyse tyzdna tak to asi koli gynekologovi nie?

nairia
24. máj 2024

@pipi89 no ku gyn som sla az v septembri. ale hotove to bolo po tyzdni. ono vzdy to tak je ten tyzden na kalendárne dni. kym to dorucia lekarovi. ked som bola tehotna prvykrat, tak som bola v utorok na odbere a v utorok o tyzden som si volala pre vysledky, to si pamatam 😅

pipi89
autor
24. máj 2024

@nairia no tak uz nejak prezijeme ten vikend a dufam ze v pondelok budu a hlavne ze budu v poriadku 🙏🏼☺️

nairia
24. máj 2024

@pipi89 to cakanie je na palicu, poznam to velmi dobre 🙈 drzim palce, urcite bude vsetko ok. 🍀 vela zdravicka a pohody prajem ☀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre