Tretia dávka v tehotenstve

12. feb 2022

Ahojte. Chcem sa opýtať, v ktorom mesiaci tehotenstva ste sa dávali najčastejšie zaočkovať proti covid. Ja som sa chystala na tretiu dávku ale to som ešte netušila že som tehotná tak ma zaujíma kedy je to teraz podľa vás najlepšie. Ďakujem 🙂

lenuska9999
12. feb 2022

Moja gynekologicka povedala, že že druhom a treťom trimestri. V prvom sa neodporúča.

marica61
12. feb 2022

Najlepsie vôbec.

paulinarm
12. feb 2022

Moja gyn odporúča očkovanie v 8.mesiaci. Ževraj podľa najnovších výskumov je to vtedy kvôli imunite vhodné pre bábatko. Mne akurát končí 7.mesiac a chystám sa ísť 🙂

janinah
12. feb 2022

Dcéra bola pred týždňom.20 tt...treba prihliadať aj na epidem.situacu.momentalne treba čím skôr akonáhle je žena v 2 trimestri...

januska20
13. feb 2022

Ja som dostala prvú dávku asi v čase, keď som otehotnela. S druhou mi radil gynekológ počkať do druhého trimestra. Išla som v 17tt.,lebo som bola chorá (nie covid). Na tretiu sa chystám, koncom februára by som mohla ísť po 3 mesiacoch. Aktuálne som v 28tt.

nika12323
13. feb 2022

Ja by som nešla v tehu určite .. aj mne vychádza tretia dávka v nejakom 8 mesiaci ale určite nepôjdem .. počkám až po pôrode určite 🙂

orini
13. feb 2022

Asi 6. to bol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre