Točenie hlavyv 12. týždni

mariaberkyova25
25. jún 2024

Ahojte, v noci som sa zobudila na točenie hlavy a následne som aj vracala.. spat sa mi absolútne nedá nakoľko keď sa otocim tak ide všetko zo mna von. Mali ste niektorá tuto skúsenosť? Pitný režim mám dostatočný a čo viem tak nižší tlak ale doteraz som nič take nemala som 12tt

mimi852021
25. jún 2024

@mariaberkyova25 ja som mala niečo podobné skončilo to až teraz. Začne si merať tlak každý deň ukáž ho gyn. Mňa poslal na interné a tam mi zistil že som chudokrvna atd. Redpisal mi Magnézium. A zelezo. A musím povedať že sami polepšilo veľmi. Závraty mám ale už oveľa miernejšie ako som mala. Držím palce pre mňa to bolo peklo mesačne. Vysvetlil mi to tak že bábo mi berie živiny a mne neostava. Skús si dať magne B6 ráno a večer a železo z lekárne vitamín. To môžeš. Mne by už nestačilo preto mi predpísal.

mariaberkyova25
autor
25. jún 2024

@mimi852021 Dúfam že to bolo jednorazové ale stále sa mi hlava točí … zaspala som o pol 4 ráno. Ale určite to spomeniem a budem to riešiť. Ďakujem 🙏🏼🫶🏽

mariaberkyova25
autor
25. jún 2024

@mimi852021 ešte ak sa smiem opýtať, dala si do seba vôbec niečo? Lebo ja sa nedokážem ani poriadne napiť ..

mimi852021
26. jún 2024

@mariaberkyova25 určite treba riešiť s lekárom ja sa m dlho zbytočne trpela. Jedenie bolo katastrofa jedla som po kusoch a píla po duskoch prešlo to až 16 týždni že aj mám na niečo chuť. Ale stále na malo veci. Tlačím do seba lebo musím. A ťažko mi je po jedle stale

mariaberkyova25
autor
26. jún 2024

@mimi852021 Dnes mi nieje absolútne nič .. Nechápem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre