Točenie hlavy v 8. týždni

1. jún 2023

Ahojte. Som 7tt+5 a už druhý deň sa mi strašne točí hlava. Jem všetko. Nemal by mi chýbaš cukor. Vody pijem dostatok. Najhoršie je to, keď ležím a otočim sa. A tiež niekedy aj keď len tam stojím má musí muž pridržať, lebo by som až spadla. Dialo sa to niekomu z vás? Mám z toho dosť strach. Myslela som, že to bola len vcerajsia slabosť, ale keď to je aj dnes, tak sa už bojím.

zana90
1. jún 2023

Je to úplne normálne, treba veľa piť a pred postavením sa rozhýbať končatiny, mne to spôsoboval nízky tlak a následne mi bola zistená aj mierna anemia, nasadené železo a zlepšilo sa mi to, ale nevedela som sa bez závrate postaviť z postele, stoličky v práci a pod.

autor
1. jún 2023

@zana90 ďakujem. A bábätko bolo vporiadku, áno?

nika23t
1. jún 2023

Ja som mala počas tehotenstva hlavne v ľahu také tocaky, až som vracala. Aj keď neskôr ako Ty, nie v takom skorom tt, ale bol to fakt ze brutal. V momente, ako som hlavu na vankúš dávala, hneď som dostala závrat. A otočiť sa na posteli, to som nemohla ani náhodou. Nič na to mi nikto nedal, tlak aj všetko bolo ok. Jedine magnezko som užívala. Skus spomenúť Dr, možno Ti dá niečo, čo Ti pomoze

zana90
1. jún 2023

Som aktuálne 16tt ale všetko je zatiaľ úplne OK a potom doplnení zeleza sa mi aj polepšilo, fungujem normalne denno denne v práci ale najhoršie mi bolo práve 7-10/11 tt co sa tohto tyka

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. jún 2023

@lovatko ďakujem. To mi aj muž dnes povedal😅či nechcem kávu, len som sa bála, že ci ju môžem. Moc som kávu ani pred tehotenstvom nepila

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre