Tmavší výtok v 7. týždni

vrculla
26. mar 2021

Ahojte, som cca v 6-7 tt a občas mávam taký žltý resp. krémový výtok (biela káva?). Tmavo hnedý nie je, skôr mi pripadá ako hnis alebo neviem ani tu farbu popísať, divne to je, taky som nikdy nemala, proste tmavý žltý, krémový...
Nič ma neboli, nepichá, nebýva mi zatiaľ ani zle, málokedy ma ráno napne, unavená bývam občas. Obávam sa ale toho výtoku lebo je taky tmavší, čo si o tom myslite? Našťastie tmavohnedý nie je, zatiaľ... V pondelok - utorok by som mala ísť k Dr. ale som z toho nervózna. Mala to niektorá z vás? Sestrička mi vravela, že to tehotné mávajú tak neviem mam obavy. Po roku sa nám konečne podarilo...

nelca0510
26. mar 2021

@vrculla a nie je taký bledohnnedý? Ja som mala a bolo to ok. Zlá je krv a zrazeniny. Skus viac oddychovať a isto to spomeň lekárovi.

vrculla
autor
26. mar 2021

@nelca0510 môže byť, práveže som stále doma, pracujem z domu, nikam nechodím, cele dni sedím/ležím... Pred týždňom som to mala 2 dni potom prešlo a presne takto o týždeň sa mi to zas spustilo. Medzitým obyčajný priesvitný a začínam už stresovať

gbgb
27. mar 2021

@vrculla mne povedal Dr.cokolvek vytok a podobne,ze mam prist. Ja som mala vytoky pri obidvoch tehotenstvach,sesternica normalne menstruaciu v tehu 😉. Tak vylozit nohy na gauc a nestresuj. Magneziu pit neperlivu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre