Tlak v brušku v 25. týždni

91miselka91
20. máj 2013

Ahojte tehulky som 25+2 a pocitujem v brusku taky tlak mam take mini brusko skoro ziadne zeby ten tlak sposobovalo babatko?? Ten tlak je taky podobny ako keby sa mi babo tislo uz von mam rizikove tehu skrateny krcok maternice ale neotvaram sa nastastie krcok mi meria tak do 26 mm niekedy sa mi to babo tak vypuci na hrudku malu aj vtedy to tak pocitujem taky tlak a take tvrde brusko zeby to bolo aj tvrdnutie??? Som prvorodicka a mam v tom chaos co je tvrdnutie. Ci to mi tvrdne al nie.

trish31
20. máj 2013

@91miselka91 ja som sice len 17.tt ale ja citim tlak ked babo meni polohu...aj mi obcas vtedy stvrdne brusko....

sandra86
20. máj 2013

no moze to byt tvrdnutie, ako keby sa ti cez brusko chcelo von dostat 🙂 a ked prstom pichnes do bruska je tvrde. mne tvrdlo od 7. mes. skoro cely den az do porodu tusim

sandra86
20. máj 2013

@91miselka91 bola som s tym aj 3 dni v nemocnici, ale nakoniec mi povedali, ze je to asi preto lebo som tenka a preto to stale citim viac ako ine maminy

andy171
20. máj 2013

ahojte som v 17.tt,pred mesiacom som bola týžden v nemocnici velmi ma bolelo brucho,ale bolo všetko v poriadku,tak som sa vrátila do práce,no dnes ma znovu bolelo kríže,aj brucho.može byt zato že vlastne celý den som na nohách tak 8-9 hod...

yasminka137
21. máj 2013

Ahojte dievcata...jasne, je to preto, ze sa drobcek mrvi a gula sa tam hore dole ako v akvariu...ja cakam tretie babatko a niekedy sa presunie na jednu stranu ze moje brusko vyzera ako posledny jednorozec...takze pohodicka..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre