Tlak na konečník a pichanie v krížoch v 34. týždni

lusinda3
8. nov 2014

Ahojte,
prosim o readu. Koncim 34 tyzden. Citim tlak na konecnik, obcas pichnutie v krizoch. Som otvorena na 1 prst. Neviem, ci cakat do rana alebo mam ist teraz na pohotovost.
obcas, ked sa mimi pohne citim ako keby mrcha isla. Pri prvom som take pocity nemala.

katrinka8
8. nov 2014

@lusinda3 - pre pokoj duše zájdi na pohotovosť. Alebo vyskúšaj predtým teplú sprchu a keď sa to nezmení, tak choď 🙂 Veľa šťastia 🙂

barboratokei
8. nov 2014

Ja by som išla. Radšej jeden "plany" poplach ako niečo podcenit.

jesi25
8. nov 2014

Ak mozes ja by som radsej sla,budes kludnejsia,niekedy sa to moze spustit velmi rychlo,ja som obe deticky porodila v 34.tt.Pred druhym porodom som tiez citila velky tlak na konecnik,ale mala som aj bolesti.

chmurkaxy
8. nov 2014

@lusinda3 a citis aj stahy? Nejaky vytok/hlien/krv? To mozu byt aj poslickovia,ale radsej 100x ist na pohotovosť nadarmo, ako raz neskoro.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jjanulkaa3
8. nov 2014

nepodceňuj to.. chod na pohotovosť tie tlaky na konečník no neviem.. ja som to mala keď som už musela tlačiť bábo von.. Nech ti všetko dobre dopadne

lienkafoj
8. nov 2014

@lusinda3 no asi je to tu.... nech ta vezmu na gyn. pohotovost

ivushqa
8. nov 2014

@lusinda3 prepáč, ale túto otázku nechápem...moja je narodená v 26 tt. a je v poriadku- samozrejme že prvé dni bola na ventilátore, ale v 34. tt ( malá bola už 8-týždňová) už "dávno" dýchala sama.......ale samozrejme som rodila v nemocnici, takže ak máš nepríjemný pocit, tak utekaj do nemocnice

alysea
8. nov 2014

@lusinda3 urcite necakaj do rana...radsej nech Ta lekar pozrie,natocia ctg...ak treba pichnu magnezium..urcite necakaj...

lenach
8. nov 2014

juuuj, len klud. tie sny... to sa tehotnym stava normalne, ze sa im sniva, coho sa podvedoma boja. len bud v psychickej pohode prosim ta a zbehni na pohotovost. mozno sa vratis domov s tym, ze to boli len poslickovia. tlaky na konecnik som ja mala az tesne pred velkym "finale" a to by si citila urcite aj ine bolesti a to poriadne. alezas kazda zena ma iny porod. good luck

lenach
8. nov 2014

inak este ma napadla taka vec: kedze mas take sny, tym padom na to myslis samozrejme aj cez den a tie tlaky si si privodila myslienkami. mysel je velmi silna ;)

zuznaa
9. nov 2014

Juj, podla mna chod. ak sa babo ma narodit skor, tak nech dostane kortikoidy na vyvoj pluc ak treba. Ak sa nic nedeje, poslu ta domov.

bahira1962012
9. nov 2014

@lusinda3 len utekaj na monitor a tiež ťa vyšetrí,urobí prietoky 🙂 budeš sa cítiš istejšia ,pokojnejšia ,ja som bola tiež 😉

csenibaba
9. nov 2014

@lusinda3 Ahoj,ja som v takom stádiu tehotenstva takisto mala takèto pocity(tlak na konecnik ,v kazdom momente som citila ze maly vypadne zo mna)ale to bolo len s tym ze bol nizko a hlavickou tlacil na chrbticu a konecnik(aj som mala zlatú zilu vonku od toho aj som sa zacala otvárat)ale nakoniec sa narodil na 41 tt.Ale pre istotu si to daj kontrolovat na pohotovost!

chmurkaxy
9. nov 2014

@lusinda3 ako so dopadla, moja?

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre