Tlačenie mechúra v 38. týždni

23. dec 2023

Ahojte ženy. Som 37+1 a už od vcmera večera ma celkom dosť bez prestávky bolia kríže a podbrusko. Až také pichanie v podbrušku. A cítim, že má dole tak strašne tlači a stále mám pocit, že mi treba cikať, ale keď idem tak pustím tak dve kvapky😅mám vložku, lebo sa bojím aj chodiť, že mi cvakne 😅Otvorená som na prst.. mali ste niektorá niečo rovnaké? Myslite, že sa už pripravujem rodiť?

autor
23. dec 2023

Niekedy mi ta bolesť pripomína až menštruáciu

marticka85po
23. dec 2023

Mala som to az do 42tt kym som neporodila.posledny mesiac som bola nostop na wc 🤣

autor
23. dec 2023

@marticka85po JEŽIŠI. To mám teda čo robiť 😂😩

nikoleta999
23. dec 2023

Tak už si v pokročilom tt, takže už to bude len o pichaní, tlačení, bolení atd... Ja som bola otvorená na prst a dr. že už je to celé naspadnutie a kazdym dnom mam cakat a porodila som až o cca 2 tyzdne v 41tt :D A to koľkokrát som išla na wc a hlavne v noci od toho 38tt, presne iba taký cik ani nepočítam ... Moj partner sa smial, že mi už ustelie vo vani, nech to mám bližšie, pretoze v noci to bolo aj 6-10x :D :D

marticka85po
23. dec 2023

To nemusi byt tvoj pripad. Nechcela som ta vystrasit. No len tie posledne tyzdne su uz ako za trest 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre