Tetánia a prirodzený pôrod

pettkkaa
13. júl 2021

Ahojte, je tu niektora ktora ma tetaniu a bez problemov porodila prirodzene???
Moja neurologicka mi povedala ze mam povedat doktorovi aby ma dal cisarkym. Napisala mi nejaky papier ale v tom dokopy nic neni nepisane. Mam strach ze proste nebudem vladat vytlacit babo a aby nenastali komplikacie.
Vraj v dnesnej dobe vam pichnu horcik a vsetko bude ok. No mam stres, moja znama takto nevladala vytlacit babo a poskodili mu mozog.
Moj gynekolog sa mi k tomu nevyjadruje lebo ze este je skoro. Ale tak som v 30tt.
A posledne 4 tyzdne budem chodit doktorovi tam, kde budem rodit.
Vyslovene chcem cisarsky, musia mi ho spravit ak mi moj gynekolog napise papier ze ho proste potrebujem?
Alebo ako? Neviem vobec ako co mam robit len stresujem.

mina17
13. júl 2021

bojím sa že to záleží od nemocnice mala som potvrdenie od mojej neurologičky aj gynekológa že kôli tetanii mám rodiť cisárskym rezom ... musela som rodiť normálne mala som 3x krče tak mi povedali že to hrám ( mam tetanicke krče len na pravej strane tela) neskôr mi gynekológ povedal že som mohla žalovať nemocnicu 😏 takže ja by som skôr riešila nemocnicu kde netlačia na prirodzený pôrod

marianarem
13. júl 2021

@pettkkaa Najlepsie dat si vystavit papier - indikaciu na sekciu - od neurologa alebo psychiatra a potom najst porodnika, ktory na to bude brat ohlad a vopred sa s nim dohodnut.

lorin29
14. júl 2021

@pettkkaa ja som na tom tiež rovnako... Neurologicka síce napísala ze nech gyn zváži odporučenie na sekciu ale moja gyn to len založila a neriešila nič... A to mavam také krce aj v ústach že ledva hovorím..

kittyna5
14. júl 2021

Ja som porodila bez problémov aj som na nejakú tetaniu zabudla v tom momente 😆 a to mávam pri strese a vtedy som mala také stresy, ale vôbec mi nič nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre