Testovanie na Covid-19 v tehotenstve

bora28
23. okt 2020

Ahojte, nemáte nejaké info o testovaní tehotných žien?
Ja som PN tak ani nikam nechodím, sem tam do obchodu keď mám vychádzku a k švagrinej na čaj.Teraz neviem či sa zúčastniť či nie lebo potrebujem ísť sem tam do obchodu a keď ma zastavia a nebudem sa vedieť preukázať negatívnym testom dostať pokutu nechcem.

janinah
23. okt 2020

môžeš ostať v karantene,nakup nech ti urobí manžel a čaj so švagrinou si odpusť na tie dva týždne....alebo sa pretestuj,nie je to pre tehotné zakázané

majah212
24. okt 2020

@bora28 do obchodu budeš môcť ísť aj keď nebudeš testovaná,aj k lekárovi atď. Len by si mala ísť len do najbližšieho možného obchodu

frederika2011
25. okt 2020

@majah212 Osetria ma aj v nemocke na poradni ked idem prvi krat dakujem

majah212
25. okt 2020

@frederika2011 podľa info k 1.11mozes ísť normálne k lekárovi, možno nemocnica bude mať svoje usmernenie napr.ti spravia ten rycchlotest pred vyšetrením,ale to si asi pozri na webe nemocnice aké sú tam info

frederika2011
25. okt 2020

@majah212 ahoj aha dakujem kukala som zatial tam nieje nič napisane takze normal do 1.11

bora28
autor
25. okt 2020

@janinah nie je zakázané, chcem ísť na to pretestovanie ale zas nechcem sa nedaj boh nakaziť od niekoho tak

nikpa
25. okt 2020

@bora28 nakaziť sa môžeš aj v potravinách, pravdepodobne sa bude testovať vonku, dodržiavaju sa odstupy, neverím že je väčšia šanca sa tam nakaziť ako inde vonku, u lekára, v banke... Ja mám skôr obavy že sa tam bude v zime a v daždi stat ktovie ako dlho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre