Tehotná a stále chorá

natusicek28
29. júl 2023

Ahojte,
Posledný rok neustále mávam zvýšenú teplotu 37,3, vždy to sprevádza zväčšená veľmi bolestivá uzlina na krku,
niekedy sople a sucho v hrdle. Opakuje sa to každé 2-3 tyzdne bola som u rôznych lekárov, ORL, infektologia, imunológia, podľa vsetkych mi nič nie je, z ich hľadiska nič nenašli pretože krvné testy vyjdú vždy ok.
Teraz keď som tehotná , iba 7tt, bojím sa či to bábätku nemôže ublížiť. Prosím, stretla sa niektorá z vás s takýmto niečím?
Ďakujem .

jahvoodka
29. júl 2023

@natusicek28 Mierne zvysena teplota je v tehotenstve bežná, tusim do 38°C je to ok. Sople, casto krvave (pardon za vyraz) mam nestale aj ja a rovnako pocit sucha v ústach, som v 24tt a vsetko v poriadku. S tou uzlinou neporadim. Držím palce, nech su to vsetko "len" sprievodné znaky dobre sa vyvijajuceho tehotenstva.

ivana3111
29. júl 2023

@natusicek28 a robili ti testy aj na toxoplazmozu a mononukleozu a cytomegalovirus?

natusicek28
autor
11. aug 2023

@ivana3111 áno dnes som bola na výsledkoch všetky testy sú ok, no dieťatko sa začalo zle vyvíjať a prestalo biť srdce, budem musieť ísť na zakrok
Najviac ma mrzí že nikto nevie čo mi je .. pretože takto to môže byť dookola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre