Tehotenstvo a uzliny v slabinách

petrah9
15. máj 2013

Ahooojte máte skusenosť so zvačšenými uzliami v ingiunách ? to su slabiny medzi nohami... má to nejaký vplyv ?že to bude rasť viac alebo čo ?

trish31
15. máj 2013

@petrah9 uzliny si normalne nahmatas,ak si chuda...ja si nahmatam aj na slabinach

petrah9
autor
15. máj 2013

@trish31 som chuda.ale mam boreliozu a bola som s uzlinami na sone , len ci to nenarastie viacj

trish31
15. máj 2013

@petrah9 a co ti povedali na sone?Ja mam uzliny po toxoplazmoze a mononukleoze zvacsene na krku aj v slabinach ale nie su patologicke takze je to OK

petrah9
autor
15. máj 2013

@trish31 ze mam tam zapal,ale to je asi tou boreliozou. kedy si mala toxo? a ako dlho odvtedy mas tie uzĺiny?ja ich mam fakt jak fazula uz mesiac a nebolia

trish31
15. máj 2013

@petrah9 ked som mala asi 7 rokov a odvtedy ich mam...mononukleozu pred rokom a pol cca,takze mi vysli dalsie

petrah9
autor
15. máj 2013

@trish31 jaj .aj ja som mala mono 5 rokov dozadu.teraz ta borela,ze ci to zmizne

trish31
15. máj 2013

@petrah9 mne nezmizli,ale fyziologicky sa zmensuju alebo zvacsuju ak mam nejaky zapal,virozu v tele

zuzuzu30
11. jún 2013

@petrah9 ahoj,ja som v 7tt a tiez som si nahmatala "zdureninu"na lavej strane ako su slabiny resp by to mohol byt aj vajecnik taky poriadne zdureny.Zlakla som sa,predtym som to urcite nemala.Dr ma odbila,ze to je normalne,ze to su zvacsene uzliny pocas tehu.
A ako si si dala testovat tu boreliozu?Myslis,ze zvacsene uzliny uzliny s tym maju suvis?

petrah9
autor
11. jún 2013

@zuzuzu30 uzliny zdurene su znakom nejakeho zapalu,moze byt aj lokalny,napr.pri holení ze ti tam chlp vrastie ,zapali sa a uzliny vybehnu. ale moze ist o mononukleozu,boreliozu,toxoplazmu,alebo aj o nic. v tehu ti ale budu robit serologicke vysetrenie,takze ti na to pridu vcas.testy na boreliozu?lebo som mala subor priznakov ,ktore sedeli na nu,preliecili ma antibiotikami a z dalsich testov zistili,ze som ju ani nemala,len mam v tele protilatky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre