Tehotenstvo a kŕče v nohách

melissa_19
16. aug 2024

Ahojte, idem si sem po radu lebo obvodný ma posiela ku gyn a gyn k ibvodnemu. Pred tehotenstvom som trpela syndrómom nespokojných noh som v 5 mesiaci a je to už naozaj na nevydrzanie v noci nespím cez deň neskutočne bolesti co môžem užívať co pomohlo vám prosím už neviem kam sa mam obrátiť

petronellla87
16. aug 2024

@melissa_19 mne pomáhalo magnézium striekat priamo na lýtka, ale tak ty to máš asi horšie keď to riešiš s lekármi

michaela329
16. aug 2024

@melissa_19 magnezko máš? Také silnejšie - ja mám magnosolv, nie na nepokojné nohy, no mávam kŕče.

melissa_19
autor
16. aug 2024

Ano predpísal mi ho priamo obvodný.. ale nepomáha vykladam si nohy cele noci nespím cele dni sú peklo som zrutena

vanilkovazmrzka
16. aug 2024

Tak zmenit lekara… co si lopta aby si ta takto medzi sebou hadzali? 🙄

mabenn
16. aug 2024

@melissa_19 nepokojne nohy mi zacali cca v 20tt a neprestali ani po porode a uz je to 6r...mne zabralo: kombinacia zelezo+C vit, jedine globifer ale, vapnik + magnezium...treba brat s min 2hod odstupom lebo zelezo a vapnik sa nemaju radi...na noc som nohy natierala gelom priessnitz oranzovym...jedine toto mi pomohlo na nepokojne nohy a este jest kuracie maso (nesrandujem), aspon kazdy 2.den....nepokojne nohy sa neriesia, aj mne sa to stalo, pretoze tento syndrom nema jasnu pricinu, vacsinou sa ale prejavuje pri nedostatku zeleza alebo vapnika a cim menej spis, tym horsie to bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre