Tehotenstvo a cysta

siska93
21. júl 2016

Ahojte baby, pred dvoma týždňami som bola u gynekológa, pretože mi týžden meškali krámy. Našiel mi len 2,5cm cystu, dostala som vyvolávačku a po dvoch týždňoch krámy stale nikde. Dnes som bola na krv a zistili mi ze som tehu 🙂 🙂 🙂 len sa bojím ci ten hormón hcg nemôže produkovať aj ta cysta. A ak som naozaj tehu tak ci nemôže cysta nejako ublížiť bábätku 😒 máte stym niekto skúsenosti?

sibalka21
21. júl 2016

cysta nemoze uskodit babatku si myslim ale viem ze cysta robi falosne pozitivne tehu testy... Ale myslim ze ked ti zistili z krvi ze si tehu tak to tak asi aj bude 🙂 Keby tam bola moznost ze to vyvolala cysta, tak by ta na to upozornil aj lekar... vela stastia

siska93
autor
21. júl 2016

Ďakujem za odpoved, dúfam ze to neni len falošný poplach ked to zistili z krvy test som si vôbec nerobila, v stredu idem na sono tak uvidím dúfam, ze bude všetko ok 😀

monika1791
21. júl 2016

@siska93 Ahoj.V prvom rade ti gratulujem 🙂 mala som tiež cystu na začiatku mala 4cm...ona sa bud vstrebe alebo po pôrode praskne.Ja som ju na ultrazvuku v 13tt už nemala.

anina37
22. júl 2016

ahoj, ja som tiež mala pri 2 tehu a vstrebala sa (ono ako ti bude bábo rásť-cysta buď praskne alebo sa vstrebe) držím palce, nech všetko dobre dopadne
@siska93

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre