Tehotenstvo a bolesť v podbrušku

8. nov 2021

Zdravim.
Som tehotna. Konci mi 6tt. Dnes rano som sa zobudila s plynatosťou a dost ma boli v podbrusku. Hlavne vtedy, ked idem na wc a zatlacim. Mal niekto nieco podobne? Je to v poriadku?

luci_ba
8. nov 2021

plynatosť aj bolesti v podbrušku su úplne normalne v 1. trimestri. Treba len pretrpiet, pripadne na tie bolesti si daj magnesium. 😊

autor
8. nov 2021

@luci_ba ja pretrpím, len sa bojím či to nevadí, ked to takto boli ked tlačím pri cikaní :(

luci_ba
8. nov 2021

a preco tlačis pri cikani? Nemáš nahodou zapal močovych ciest? Ak pri cikani cítiš rezanie, palenie, a bolí to, treba ist k lekarovi. Ja som myslela že ta inak bolí.

autor
8. nov 2021

@luci_ba take niečo som mala aj ked som nebola tehu a bolo to len z toho nafuknutia. Stále to tak za den prešlo

ki_ki2
8. nov 2021

Ahoj je to normálne v tvojom týždni som to mala aj ja , ale hlavne netlač na silu na wc mňa za to dr zvozila ako malé dieťa keď som jej to povedala . Pokiaľ by ťa rezalo pri cikaní tak chod lekárke , môže to byť aj zápal močových ciest radšej nech sa to podchyti

autor
8. nov 2021

@ki_ki2 uvidím ako mi dnes bude a ked, tak zajtra by som šla. Verím, že to prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre