Tehotenská cukrovka - Alpha Medical

sevcukovalucka
28. feb 2021

Ahojte baby, viete mi prosím poradiť kde mi urobia v AlphaMedical v BA test na tehotenskú cukrovku? U gynekologa mi dala sestrička len číslo. Nepýtala som sa na adresu, myslela som že to dám do Googlu a idem... termín mám zajtra ráno na 7:15, takže nestihnem ani zavolať sestričke na gynekológiu aby mi dala presnú adresu... Ďakujem za každú radu 🙏😊

petamich
28. feb 2021

@sevcukovalucka ahoj podla mna sa chodi do Zeleznicnej polikliniky na Sancovej (tam maju odberne miesto) a aj v starsich diskusiach tu na Konovi to bolo spomenute ale snad odpisu baby co maju cerstvejsiu skusenost ;) telefonne cislo ti dali ake na infolinku? alebo konkretnu ambulanciu? pytam sa preto, ze ked to das do google co ti vyhodi :D

sevcukovalucka
autor
28. feb 2021

@petamich Ahoj 🙂, dali priame číslo, skúšala som aj Google ale nenašlo mi nič... tam sa dá dovolať až od 11tej... Ďakujem za info, počkám teda, či napíše nejaká mamička s nedávnym termínom ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre