Ťahanie a pichanie v 10. týždni

viki_00
13. jún 2023

Ahojte baby, pred 2 dňami som bola na kontrole všetko bolo s babom v poriadku. A odkedy som prišla domov včera som mala menšie menštruačné bolesti po magnesiu to prešlo. Dneska pociťujem občas pichnutie v podbrušku a také ťahanie celého brucha ako keby sa mi napinalo cele brucho. Nekrvacam ani nič podobne predtým som to tiež párkrát mala ale netrvalo to skoro celý deň občas to prejde a zase začne. Také citlivé podbruško,a to ťahanie. Mali ste niektorá skúsenosti? Môže ísť o naťahovanie maternice ?

beata_k
13. jún 2023

@viki_00 Ano, maternica sa zvacsuje. Potom ta mozu boliet slabiny, to sa budu slachy natahovat. Kade co ta este bude boliet 😉

nikpa
13. jún 2023

@viki_00 úplne normálne pocity hlavne v začiatkoch tehotenstva keď sa ti naťahuje maternica. Vôbec sa nestresuj a na magnézium je ešte veľmi skoro, to sa dáva tak v 3.trimestri pri tvrdnuti brucha. Keď si ho bude dávať hneď od začiatku tehotenstva kvôli zbytočnostiam, aby si neskôr účinkovalo tak ako má...

viki_00
autor
13. jún 2023

@beata_k áno slabiny aj krže tiež cítim akurát. Dala som si magnesium trocha pomohlo ale stále také drobné stahy cítim

viki_00
autor
13. jún 2023

@nikpa ja si dávam magnesium iba keď ma to ozaj boli, nikdy predtým som ho neužívala ani takže myslím že keby náhodou ho budem brat v 3 triemstri myslím že bude všetko v pohode, to by som už teraz musela na kilá asi jesť to magnesium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre