Tabletky na upokojenie pre tehotné

28. júl 2024

Prosím poraďte, sú nejaké tabletky na upokojenie vhodné pre tehotné? Okrem sedatif pc? Je tu veľmi súrne 😞😢 ďakujem

michaela329
28. júl 2024

Dáva sa magnosolv, celkovo pri úzkosti. Je to silné magnézium. Ale je na predpis, zdôver sa Dr.

lenocka8894
28. júl 2024

Ja som mohla len guajacuran...ale ten je na predpis...este caj medovka

michaela329
28. júl 2024

@lenocka8894 nie je, je na voľno - kupujem si, keď ma sekne v krku.

lenocka8894
28. júl 2024

@michaela329 no dobre vediet 😊 mne ho predpisovali nevedela som, ze sa da aj na volno. Dakujem za info 😊

evkamotka
28. júl 2024

Magnosolv uzivam a ja napriklad ziadny efekt necitim hm hm

evkamotka
28. júl 2024

Ak je to súrne v zmysle ze ti nie je fakt dobre, obavam sa, ze nic voľnopredajné ti nepomoze. Ozvi sa obvodacke

yanabella
28. júl 2024

@michaela329 a kde kupujes magnosolv bez predpisu? To by ma zaujimalo ktory lekarnik ti ho vyda kedze je viazany na lekarskz predpis. Alebo kupujes v zahranici (napr. madarsko kde je bez)

michaela329
28. júl 2024

@yanabella kde tvrdím, že ho kupujem bez predpisu?

ava1986
29. júl 2024

Ahoj, ja som na AD Elicea, pred tehotenstvom som mala po ruke Xanax pre pripady panickych atakov, ale teraz mi predpisala psychiatricka Oxazepam. Som 9tt, a klop-klop, nemusela som zatial ani raz.
Mam doma aj Magnosolv (na predpis) aj Guajacuran (dostanes bez predpisu), ale tie mi na akutne stavy nezaberali nikdy.
Ale skusila by som na tvojom mieste ten Guajacuran, patri medzi anxiolytika, co ma celkom prekvapilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre