Svrbí ma v okolí bradaviek

danielkadandy
7. okt 2023

Nemate skusenost? Som v siestom mesiaci a neviem ci to je tehotenstvom ale hlavne ze co na to ...svrbi ma to okolie tmave co okolo bradaviek a supe sa .
Ci ist s tym ku gyn? Nemali ste taky problem?
Vdaka

sabenka21
7. okt 2023

@danielkadandy tiez mam taky problem a pomaha mi nato Bepanthen a Canesten krem na striedacku natierat..mala som to aj v prvom tehu a aj teraz neviem cim to je doktorka mi takto poradila a pomaha to

danielkadandy
autor
7. okt 2023

@sabenka21 dakujem ♥️

danielkadandy
autor
7. okt 2023

@sabenka21 ktory si tyzden?

drm21
7. okt 2023

@danielkadandy Ahoj toto veru práve prežívam Aj ja mám akokeby také vysušené drsné, popravde mi nato veľmi dobre a asi aj najlepšie zaberá Indulona klasická modrá- telové mlieko.., fakt super

anavixy
7. okt 2023

Moze to byt len tym ze sa prsnik zvacsuje, koza sa napina, je sucha… vyskusaj telove mlieko (najlepsie neparfumovane, napr cerave ma vyborne). Canesten je na kvasinkovu infekciu, co by ale bol dost velky problem, nakolko kvasinky v spojeni s dojcenim mozu vytvorit velke infikované ragady a infekciu v ustach dietata, osobne si ale myslim ze to bola skor nespravne aplikovana terapia (hoci o ucinku nepochybujem). Pokial by to ale neprestavalo ani po telovom mlieku, tak treba hladat pricinu, keby to nahodou fakt bolo nieco viac, no myslim ze to je nepravdepodobne… a to tmave okolo bradaviek sa vola dvorec 🙂 🍀

rebrambora
7. okt 2023

Ja som pouzivala na cele telo olej pre tehotne, kt. ma napomahat tomu, aby sa netvorili strie. Masirovala som nim aj prsia, vratane bradaviek.

sabenka21
7. okt 2023

@danielkadandy ja som uz 38tt tak mna uz caka zachvilku zataz kojenim..ale toto ma trapi uz asi od 4 mesiaca preliecim chvilku je dobre a zase sa to vrati cele tehu ma to trapi

marhulka2022
9. okt 2023

Kokosovy olej z dm a natierat bradavky, mne to pomohlo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre