Sú to len hormóny?

19. aug 2023

Ahojte. Nemám sa komu vyrozprávať. Som tehotná. Aktuálne v 16tt. A proste mam niekedy také stavy ze mi vadí všetko. Vadí mi môj muž. Vadí mi ze si kludne cez deň spi a ja som na záhrade alebo ze si dá dve tri piva denne. Ze ho musím napr všade voziť lebo ja nepijem. Vadí mi moje brucho lebo je na tento mesiac obrovské. Vadí mi dokonca keď sa niekto dozvie o mojom tehotenstve. Ale hlavne mi teda Vadí muž. Najradšej by som bola sama. Mam pocit ze nemám kam ujsť a už to bude teraz takto. Ze on bude pokracovat vo svojom zivote a ja budem doma zatvorena. Prosím vás. Však to zmizne a sú to len hormóny. Alebo mi spadli okuliare? Predtým som s týmito vecami bola v pohode. Bábätko je chcene. Ďakujem.

domkakvet
19. aug 2023

Aj pred tym vypil tri piva denne, mne sa to zda moc a preco tiez nepomoze v zahrade, pred tym pomahal? Asi zalezi ci sa zmenil, ak je stale ten isty, tak to budu hormony, ale ak sa on zmenil, tak za to hormony nemozu.

joesvk
19. aug 2023

Áno. Môžu to byť hormóny. V tehotenstve sú tie emócie silnejšie v každej oblasti

doriiis
19. aug 2023

Voziť chlapa,lebo on nemôže,lebo pil? Nikdy v živote by som to neurobila.Co je to za chudáka?

autor
19. aug 2023

@domkakvet ale on pomáha aj vari aj upratuje. Ale napr teraz som bola na záhrade a on spal.

autor
19. aug 2023

@doriiis no keď napr ideme na nejakú oslavu.

autor
19. aug 2023

@joesvk prero sa pýtam ci bol tiež niekto taky ako ja a ci to prešlo.

doriiis
19. aug 2023

@autor....ak si tvoj muž dáva denne 2- 3 piva,tak ma problém s alkoholom.
Ja som asi staromódna ale aby žena vyvážala muža je hanba.

autor
19. aug 2023

@doriiis no dá si dve tri piva večer. Nie tvrdý alkohol.

barbora19911
19. aug 2023

Áno ja to tak mám celé tehu, našťastie mám pomoc mamky ale najviac mi vadí keď ja sa trápim všetko má bolí a on spi a je v poriadku to v tedy má ide roztrhnúť a najradšej som keď je v práci 😃 čo je iba ale len dva dni v celom týždni keďže robi dvanástky nočné 😏😏 ...a predtým sme v pohode sa mali radi taká tá zaľúbenost no ale teraz ach alergická som na všetko mamka má ukludnuje že sú to tiež len hormóny tak teda dúfam v to tiež 😃

sense
19. aug 2023

Alkoholikom nie je ten kto pije tvrdé ale kto potrebuje pitie alkoholu pravidelne.
A dve tri piva denne by vadili aj me keby chlap pije a nie som ani tehotna

majlo1234
19. aug 2023

Ak ti to dotersz nevadilo, a teraz ti to vadi, tak su to hormony

autor
19. aug 2023

@barbora19911 presne to mam aj ja. A dnes ma nasralo ze on bol na hubách v kľude prechádzka a ja v robote.

autor
19. aug 2023

@sense mne to doteraz nevadilo. Poznám kopec muziv co sú pivkari. A niesu alkoholici. Ale teraz ma to vie strasne vytočiť. Ze musím šoférovať.

autor
19. aug 2023

@majlo1234 no nevadilo mi to.

barbora19911
19. aug 2023

To sú hormóny skôr ide o to že on mal kľud a ty ktorá si tehotná musíš byť v práci proste áno je to nefér keďže čakáš aj jeho dieťa ..

monikkatt
19. aug 2023

No ved mu povedz ze ho neodvezies nech nepije..
A dietatom sa dost zmeni, zalezi ako si to nastavite. Nie ze len ty budes vsetko robit a skakat okolo babatka a muz bude pokracovat v zivote ako doteraz. Treba ho zapojit.
Ale prepac, to ze ti vadi ze je na hubach a ty v robote je fakt odveci 😀 to budu hormony

barbora19911
19. aug 2023

Ja si to predstavujem tak že keď je žena tehotná mal by sa o ňu chlap starať ako o kráľovnú 😅😅😅 byť jej nápomocný nenechat ju vliest ťažké tašky a proste byť milý zlatý a gentleman ...čo ja takisto nemám a preto som nervózna zlá a podráždená 😅 ale ja mu to dám zožrať potom 😃

barbora19911
19. aug 2023

Akože nákupy vlečie to hej ale o ostatných veciach pomlcim radšej 😃

autor
19. aug 2023

@monikkatt myslela som ze prichádzam o rozum.
@barbora19911 mne normálne ide na nervy keď cez deň spi.

barbora19911
19. aug 2023

Neboj aj mňa to štve proste v tehotenstve máme všetko inak teraz

sense
19. aug 2023

Tak potom. Sú to hormony

autor
19. aug 2023

@barbora19911 toto je horšie ako pms. V koľko si ty?

barbora19911
19. aug 2023

Ja som 34 týžden za 4 týždne pôrod sekcia ..takže našťastie už ideme do finále ale bolo to hrozných 8 mesiacov 😃

veron8883
19. aug 2023

Hormóny 🤣 aj mne môj vadil 🤣nechcela som ho ani vidieť teraz som v 20 a už je to lepšie

olimuc
19. aug 2023

Uz si nepamatam tu poveru ale jedno pohlavie babatka berie krasu a druhe rozum… nakolko si ty rozum dostala, tak to bude to co berie krasu … ak si dava denne to pivko, je hladinkar. Netreba to nijak prikraslovat, alkoholik nie je len ten kto si dava tvrde a ozere sa ako prasa. Tie huby/praca je vikend ak chodi v ine dni do roboty, je to ok … a tu uraduju len hormony.

autor
19. aug 2023

@olimuc samozrejme pracuje. No cakame vraj dievčatko. Ako ja si nemyslím ze je alkac. Ono ma dní keď si povie ze pivo nechce a nepije ho tri týždne. Ale proste teraz mi to vadí. Celý mi vadí.

luccija
19. aug 2023

Počkaj ako Ti bude vadiť po pôrode😝ja som závidela mužovi, že sa oblečie, dá vonavku, v robote sa ide najesť na čo má chuť...že môže ísť v kľude na wc🙂je to veľká zmena a žena sa má sústrediť na seba a dieťa asi preto Ti ide na nervy niekedy mužov ľutujem, ale tiež som bola ako furia po pôrode

petronellla87
19. aug 2023

Nepovedala by som ze po porode to prejde, skor ze po sestonedeli sa to upravi 😆 Mne moj tiez liezol na nervy, chcela som byt sama ale zaroven som plakala ked nebol doma lebo mi bolo smutno😶

doda26
19. aug 2023

@luccija akurat som toto chcela napisat 😂 ze pockaj po porode. Ja som zas mala strasne nervy ked on si veselo chrapal a ja som uz po 10ty krat uspavala dceru…niekedy som do neho hodila plysaka alebo vankus, nech sa tiez zobudi 😂

olimuc
20. aug 2023

Pocasie a hormony … nic s tym nespravis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre