Strpnutie ľavej ruky a mdloba v 10. týždni tehotenstva

maria955
8. jan 2021

Zdravím dievčatá, stretli ste sa už s takýmto prípadom? V rannom.štádiu tehotenstva : začali tŕpnuť prsty, postupne celá ruka, horúci pot až strata vedomia? S predchádzajúcim zahmleným videním?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkappp
8. jan 2021

Osobne si myslím, že toto nie je na koníka, ale na pohotovosť a lekára. Strata vedomia by aj bez tehotenstva nebola v poriadku

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika4
8. jan 2021

@maria955 ja som mala migrény spojené s trpnutim polky tela.... Väčšinou to začalo od prstov k celej ruke... Potom i polka tváre... Brala som magnerot 1 ráno a 1 večer... Už som to viac nemala... Ja som to však hneď ako to začalo povedala gynekológovi a ten ma poslal na neurológiu... Tam mi skontrolovali krvný obraz ci nemám malo železa... Nemala som, tak mi dali ten magnerot a pomohlo... Inak predtým mi raz strpla úplne celá polka tela, vrátane nôh a brucha... Vždy sa mi to stávalo večer alebo v noci keď som spala...

gabika4
8. jan 2021

@maria955 zahmlené videnie, to mi príde ako migréna s aurou.... A ten pot to bol od ľaku... Určite zavolať alebo ísť za gynekológom... Mne tiež takéto stavy začali nejak v takom týždni tehotenstva ako u teba..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre