Strie v 35. týždni

kacicka1123
4. sep 2021

Zdravim ,ako ste brali strie na vasom tele pocas tehotenstva? Som 35 tt a mam strie po celom zadku ,kusok po stehnach ,su fialove a dost viditelne ,pohlad na to mi az robi zle :( za tehotenstvo som dost pribrala a to som ani sa nejak neprejedala ...tych strii mam naozaj dosť ,nie 5/10 ale naozaj celý zadok :( neviem či som jediná a ci to bude potom velmi vidiet ,som z toho zúfalá a skusala som sa natierať no nepomohlo ...

miskamicha
4. sep 2021

@kacicka1123 mne osobne je to jedno pretoze viem ako som o babatko bojovala a aj bojujem....hlavne nech je zdrave!

janka_266
4. sep 2021

@kacicka1123 po 7 mesiacoch od pôrodu ich ledva vidno, a to teda boli dosť viditeľne🤷‍♀️ Netrápiť sa tým? 😃 už sa to aj tak nezmení

zuzubb007
4. sep 2021

Neostava ti nic ine len sa s tym zmierit, oni vyblednu a budu biele neboj, neexistuje nic aby zmizli

july0
4. sep 2021

Tiež mám aj na bokoch, zadku aj stehná a jednu na bruchu 🤦🏻‍♂️, a tiez som sa zhrozila keď som to zbadala prvýkrát, ale už mi to je u prdele 😁 nejak to neriešim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre