Stres, možno depka v 3. mesiaci

2. nov 2022

Ahojte som v treťom mesiaci a už tretí deň sa neviem zbaviť obrovského stresu, ide o to, že som žena v domácnosti manžel sa vie o nás skvelo postarať nikdy som sa o financie nemusela báť...
No zrazu mám pocit, že som mala aj ja pracovať dlhšie aby som aj ja prispela do domácností aj čo sa financií týka 🙈. Manžel je rád že som doma a mám pod kontrolou domácnosť a papierové záležitosti firmy a nikdy mi nevyčítal že nepracujem alebo že on živý celú našu domácnosť a všetko okolo toho. No prepadol ma pocit, že keď príde teraz bábo bude toho na neho príliš veľa a že som mala viac priložiť ruky k dielu aj ja 🙈
Neviem ako sa toho pocitu zbaviť. Povedala som o tom aj manželovi ten ma ubezpečil že všetko ohľadom financií je jeho starosť a teraz sa mám starať hlavne o seba a naše dieťatko, no ja mám hrozné výčitky a som z toho v strese... Zažili ste niečo podobné? Je niečo pri čom si dokážem trošku zmeniť nastavenia v hlave?

maminkapb
2. nov 2022

Ahoj, ja som tiez doma, ale na pnke, tiez si to trosku vycitam, ale v praci som bola pod stresom a aj som si tym privodila par psychickych problemov z ktorych sa dostavam uz od leta a uz je to lepsie, ale aj na odporucanie lekara mam byt v klude a vyhybat sa stresu. Neviem ako zmenit nastavenie v hlave, skusit si povedat, ze musis byt v klude kvoli babatku a nevystavovat sa stresu, do dochodku sa este nachodime do prace 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any_soj
2. nov 2022

Máš pod kontrolou papierové záležitosti firmy, veď to je práca ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre